1822
1823

نمیگم خوشگلم نه معمولیم اصلا ....

الهی شکر ولی خیلی نگاهم میکنن نمیدونم چرا ....

یکبار یک سید خانم گفت تو چشم خور زیادی داری ...واقعا راست میگه ولی اینکه میدونید اذیتم میکنه من اصلا آرایش نمیکنم 

نهایت یک رژ ساده ولی کلا زل میزنن بهم وقتی می بینن من چه زن چه مرد ... یکبار یکی بهم گفت تو چشای و چهره خیلی معصومی داری ولی که چی 😐😐😐

الان نگید چه متشکر از خودش 

ولی نمی فهمم چرا اونی که من ازش خوشم اومد  اونقدر خوشش نیومد که بیاد همیشگی بشه این اذیتم میکنه 😭

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .....

پزشک آنلاین متخصص کرونا

توی سایت دکتر ساینا از بهترین پزشکان متخصص آنلاین مشاوره پزشکی دریافت کنید

1825

نمیدونم حکمت کجاست حکمت چیه اونی که دوسش داشتم نزاشتن بهش برسم

بعد اون از یکی خوشم اومد شبیه هم بودیم اونم نشد🙁

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .....

مهره مار داری 😂

ی چشم و نظر با خودت داشته باش 

در تاریخ 9/9/99قرار همه ارزوهام دست پیدا کنم قرار همه دعاهام نستجاب بش این روز قرار بهترین اتفاقات زندگیم برام بیوفته    👍 دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
1846

رخ بنما

هیچوقت با ادمای اشتباع زندگیت جوری رفتار نکن طرف نون پنیر باشع فک کنع پیتزاس🤍به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فکر میکنن خارج از محدودع توجهاتمع😊از ریاضی متنفرم ولی عاشق شمردن پولم😂👌🏽
1826

منم خوشکل نیستم معمولیم نیستم هروقت میرم بیرون نگام میکنن ب زشتیم نگا میکنن یا ب معمولی بودنم 😂😂

شـایـد زنـدگـے آن جـشـنـے نـبـاشـد ڪه مـا آرزویش را داشتـیـم امـا حـال ڪه بـه آن دعـوت شـده ایـم بـگذار تـا مـیـتـوانـیـم بـرقـصـیـم...
1718