2737
2734
عنوان

پارگي كيسه اب در هفته 20 و هفته 15

12842 بازدید | 80 پست

سلام. دوبار سقط بعلت پارگي كيسه اب در هفته 20و 15-داشتم با كمي درد اتفاقي كيسه پاره ميشود..خيلي سخته برام و فراموش نشدني .. مشابه اين اتفاق برا كسي رخ داده و راه درمانش چي بوده است؟:

واقعا علتش نگفتن چی بوده؟؟؟؟

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم من درکت میکنم من توسیزدن هفته سقط داشتم بعددوسال هنوزم یادم نرفته میترسمم اقدام کنم با اینجوری شه

وزن اولیه۱۰۶☠️بعدزایمان۹۶🤨بارژیم۸۳😉الان۸۲🫠هدف اول۷۹.۹😍هدف دوم۷۷😍😍هدف سوم۷۵😍😍😍هدف آخر۶۸کیلوگرم🤩🤩فعلا۷۷وخورده ای🥲یکم دیگه این امضاموعوض میکنم.........گفته بودم یکم دیگه امضاموعوض میکنم وزن۱۴بهمن۱۴۰۲ ۷۵کیلو😍😍😍😍😍پیش بسوی ۶۸کیلو🤭😘😘😍😍😍😍

من سوراخ شدنش تجربه کردم. البته بی هیچ دلیلی. اصلا نفهمیدم. خودم‌میگم حتما عفونت داشته م.‌ بکی از دلایلش فک‌کنم‌میتونه باشه. واسه تو کی بوده؟ 😔

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2738
عزیزم من درکت میکنم من توسیزدن هفته سقط داشتم بعددوسال هنوزم یادم نرفته میترسمم اقدام کنم با اینجوری ...

دو سال گذشته؟ چ جوری تحمل کردی؟ چرا دوباره باردار نشدی؟ از ترس؟

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
من سوراخ شدنش تجربه کردم. البته بی هیچ دلیلی. اصلا نفهمیدم. خودم‌میگم حتما عفونت داشته م.‌ بکی از دل ...

سوراخ بشع که میدوزن

برا شما سقط شد؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
من سوراخ شدنش تجربه کردم. البته بی هیچ دلیلی. اصلا نفهمیدم. خودم‌میگم حتما عفونت داشته م.‌ بکی از دل ...

چن هفتگی؟؟؟ علائمشو میگی؟؟؟ ببخشین اینو میگم من الان بیستو پنج هفتمه وقتی عطسه یا سرفه یا استفراغ میکنم ازم آب میاد خیلی کم نمیدونم ادراره یا از کیسه آبه میترسم

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
2706