2733
2734

شیرتون میریخت ازتون؟اگه شیر ازتون نریزه یعنی شیر ندارین؟من ۱۰روژه زایمان کردم شیر ازم نمیریزه لباسامم خیس نمیشن یعنی ندارم؟؟چیا بخورم شیزم زیاد شه؟

کپسول رازیانه 

شیر 

مایعات 

آبگوشت

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

چه ربطی داره عنوان ب متن تاپیک؟دوسال شیردهی و ده روزگی؟من ک نفهمیدم

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دخترم همش خوابه هر ۳.۴ ساعت پامیشه شیر میخوره...سینه هام دیر به دیر پرمیشه و اصن حس سفتی نداره...۵.۶ دقیقه هم شیر میخوره کلا خالی میشه منم استرس دارم میترسم شیرم کم باشه

2738

بدن هر مادر فرق داره  وقتی شما بچتون شیر میدید تا یک ساعت ال دوساعت گرسنه نمیشه شیر دارید 

یا اینکه سر سینتون فشار بدید بپاش هم شیرتون خوبه 

یوقت میبینید بچتون کلن اویزون شماست مسلمن شیرتون لباستونو خیس نمیکنه بچه میخوره 

وقتیم بچه زیاد بخوره تند تند ادرار و مدوفوع میکنه 

پس  نگران نباشید 

شیرتونم میخاید زیاد بشه مایعات زیاد بخورید 

اولش که اینطوری نیست عزیزم.به مرور به اون درجه از عرفان میرسی.😂😂😂رازیانه خیلی خوبه.دم کن و بخور.جو.سبزی خوردن.سبزی پلو.ماهیچه هم واسه اینکه قوت بگیره شیرت. من یه دم نوش رو درست میکردم واسه نفخ بچه هام خیلی خوب بود.روزی دوسه بار میخوردم.دوست داشتی امتحان کن.

زیره.نعنا.رازیانه.اویشن.

خداجون مرسی که خوشبختیمون کامل شد. برای سالم به دنیا اومدن دخملم برام دعا کنید. مرسی. 
2706