2733
2739

بابام پشت خونش یه زمین بهمون داده بود قراربود ما اونجا خونه بسازیم یه خونه تقریا ۸۰ تا۹۰ متری برای هزیته ساختشم دوتیکه زمین داریم میخواست اوتارو بفروشه حالا امروز رقته خونه خووهرش از وقتی برگشته میگه من دوتیکه رو تمیفروشم فقط یکی رو میفروشم اونم یه خونه یه طبقه کوجیک به زور میشه باهاش ساخت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الان دوماهه به مندس گفته برامون نقشه بکشه هردفعه از تقشه ایراد میگرفت تا ایندفعه نقشه خوبی درآورده حالا امروز خواهرش اینا گوششو پر کردن که زمینتو نفروش یه خونه کوجیک بساز اون باشه سرمایت ولی ما ازاول قرار بود هردورو بفروشیم یه خونه تمیز بسازیم تو این دوماهم هزاربار نظرشو برگردوننده بهد میگه به هیچکی اجازه نمیدم دخالت کنه منظورش منم وگرنه خانواده خودش که هر روز یچیز میگن اینم حرف اونارو میزنه

خرجش زیاد میشه مجبوره بفروشه  الان بهش پیله نکن سر فرصت وقتی جو آرومه و طبق حوصله و سیاست لاها ...

میگه میخوام به مهندس بگم یه خونه ۵۰ ۶۰ متری کرسی بلند طراحی کنه که خرجش زیاد نشه ازاین عصبانیم دوماهه منو به امید خونه دوطبقه گذاشته با حرف خواهرش اینا عوض شده

فضولا خدا لعنتشون کنه  بهش بگو اگه نمیفروشه وام بگیره

خیلی ناراحتم فکرکن دوماهه همه میدونن ما قراره خوتخ بسازیم زیر پارکینگ و انباری باشه بالا خونه حالا میگه یه طبقه کوچیک بخدا آبروم میره

2738
تازه ما جنوب زندگی‌ میکردیم بخاطر همین اخلافاش و معلوم نبود زندگیم گفتم شمال بغل خونه بابام خونه بسا ...

ما هم شمالیم چه جالب

یه خونه دوبلکس ویلایی بسازین 

اول راضی کن پایه خونه رو بگیره همونی که مد نظرته بگو کم کم میسازیم 

ما هم شمالیم چه جالب یه خونه دوبلکس ویلایی بسازین  اول راضی کن پایه خونه رو بگیره همونی که مد ...

قبول نمیکنه نمیدونم چی گفتن گوشش رو پر کردن میگه همونقدر که پول دارم همونقد باشه