2733
2734
عنوان

برای پسرم میخام حیوون خونگی بگیرم. چی خوبه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1136 بازدید | 112 پست
من خودم تک فرزندم. بیا خودم برات از معایبش بگم.... میخام دختر باشه بچه دومم. الان منو همسر جان توی ...

انشالله خدا یه دختر خوشگل بهت بده ...به منم یه پسر اخه برادر ندارم دلم میخواد بچه اولم پسر باشه ....یه پسر یه دختر داشته باشی عالیه ..لبنیات زیاد بخورید و روز تخمک گذاری اقدام نکنید.

۱۰ساله منتظر اومدن نی نی هستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله خدا یه دختر خوشگل بهت بده ...به منم یه پسر اخه برادر ندارم دلم میخواد بچه اولم پسر باشه .... ...

آره شما هم تا می تونید گرمی بخورید به خصوص همسرت....

شب هایی که اقدام می کنید بهش معجون بده، یه مقدار کم شیر، موز فراوون، خرما، چهار مغز و عسل 

خیلی غلیظ میشه. عالیه.

گوشت گاو،،کاهو، خیار، بادمجان، لبنیات ممنوع.

با غذا همسرت فرقی زیتون و ریحان و مرزه و ترخون بخوره.

صبحانه ارده و شیره خرما.

ما که جواب گرفتیم از این رژیم و یه گل پسره کاکل به سره دو ساله داریم الان...

2731
خرگوش... چون کثیف کاری نداره.... سروصدا نداره.. بانمکه.. مشکل گاز گرفتن و نوک زدن نداره.. هاری نداره ...

ولي  پريود ميشه

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2738

هرچی میخری خرگوشو سگ نخر جای بزرگ میخاد خیلیییی مصیبتن

اگه اپارتمانیه خونتون هیچی حیوون خیلی اذیت میشه

پرنده ام گناه داره تو قفس

به ارزوی چندین سالم رسیدم❤️ ۹۹/۹/۹
روز اول که تو قفس نبودن ادما قفسیشون کردن بخاطر دله خودشون کسی که میخره شریکشونه

دیگه عادت کردن تو پرنده فروشی ۲۰تا تو قفس لااقل خودمون بگیرم یکم نجاتشون بدیم ازون زندون بزرگ.من خودم دوتا قفس دارم جدا ادیت نشن

2706