2726
عنوان

همش داد میزنه

302 بازدید | 13 پست

من یه خواهر دارم که 7 سال ازم کوچک تره اصلا احترام سرش نمیشه همش تو خونه داد میزنه من سر درسم که هستم فقط صدای اونو می شنوم نمی دونم واقعا چطوری باید باهاش رفتار کنم حتی وقتی هم می خوام سر یه موضوعی بهش کمک کنم اگه مثلا نتونم با بی احترامی تمام به حتی تشکر که براش وقت گذاشتم داد میزنه واقعا دیگه داره اعصابم رو خورد کرده الان بابام گفت فقط تو خونه ما سر و صدا هست همش هم همین خواهرم سر و صدا می کنه .

چی کارش کنم ؟چطوری باهاش رفتار کنم یه کم شعور بیاد احترام نگه نداره ؟ 

در ضمن تا حالا چندین بار آمدم کم محلش کنم ادم شه بد تر شده همه چیز  

کاربر خانم😐😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آرومش کن بکشش کنار باهاش قشنگ و آروم حرف بزن اگه مشکلی هست سعی کن باهاش حل کنی یجوری که انگار مشکلتو ...

اینا همش تقصیر خودمه کلا من به همه خیلی رو میدم حتی به اونایی که از خودم کوچک تر هستند دیگه تصمیم گرفتم حتی با بچه ها هم جدی باشم چون اگه بخوام باهاش صمیمی باشم تهش میشه بی احترامی 

کاربر خانم😐😂
اینا همش تقصیر خودمه کلا من به همه خیلی رو میدم حتی به اونایی که از خودم کوچک تر هستند دیگه تصمیم گر ...

عزیزم تو سن بلوغه سخت نگیر، مهربون باش باهاش بذار این دوره رو راحت بگذرونه

نمیدونم که اگ دوست شدی پررو شده کم‌محلیت پررو ترش میکنه دلش توجه میخاد 

خب باید چی کار کرد ؟ مثلا تو خونه یه دفعه میزنه زیر آوار همش هم چرت و پرت می خونه ها بعد هم که میگیم ساکت باش بد تر میشه 

کاربر خانم😐😂
خب باید چی کار کرد ؟ مثلا تو خونه یه دفعه میزنه زیر آوار همش هم چرت و پرت می خونه ها بعد هم که میگیم ...

حب اونومیخونه توام بخون باهاش همراهی کن حتی چرت و پرت گفت ببینه توام میخونی دیک انجامونمیده چون دیگ نمیتونه با این کار حرصت بده

تو اولویت اول ،تو زندگی هیچکس جز خودت نیستی،دقت کن ،هیچ کس🙂
وای همین کار رو کردم مامانم امد حمله کرد بهم . 

خب قبلش هماهنگ کن با مامانت تو بزرگ تری تو بگی باز بهتره ازرقبل بگو فلان کارو کرد منم فلان میکنما بعدا نیای داد بزنی سر من باید از رو بره

تو اولویت اول ،تو زندگی هیچکس جز خودت نیستی،دقت کن ،هیچ کس🙂