2737
2734
عنوان

دوس دارم سنتی ازدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 732 بازدید | 62 پست

ازدواج سنتی که معرف داشته باشی خوبه ولی یا ی شناخت حداقل چند ماهه 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سنتی خیلیییی بهتره

کاش من احمقم عاشق نشده بودم

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
پس منتظر یه کلاه گشاد باش😁😁😁 مردم میرن طرف مردنیته شما سنتی؟؟؟

چرا کلاه گشاد؟!!!؟؟!!!

من عاشق اتفاقای یهوییم😊

من بلد نیستم عاشق کسی باشم که اولویتش نیستم؛بلد نیستم چشم به گوشی بدوزم و دلشوره بگیرم. اسمش را بگذارید خودخواهی... ولی من این خودخواهی را به اداهای عاشقانه ای که هیچ احساسی پشت سرش نیست ترجیح می دهم! من برای خودم گل میخرم؛چای دم می کنم؛میز شام می چینم؛اما منتظر کسی نمی مانم؛ نه این که خسته شده باشم اما وقتی دلم برای کسی تنگ شود که دلتنگی اش را باور نمی کنم؛ فکر می کنم که دارم به خودم خیانت می کنم ..تا خودت را دوست نداشته باشی؛ کسی باور نمی کند که هستی و بودنت با نبودنت فرق می کند 
2731
پس منتظر یه کلاه گشاد باش😁😁😁 مردم میرن طرف مردنیته شما سنتی؟؟؟

ما ک سنتی ازدواج کردیم کلاه‌ گشاد سرمون رفته؟؟  

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕

من سنتی ازدواج کردم شوهرم بهترین مرد دنیاست .

سنتی میپسندم چون دوس داشتم چشم و دل پاک باشه نه با چن تا دختر گشته باشه و ول و هرز باشه چون قطعابعدا هم ول و هرز میشه چون عادت داده شده . 

صدبار اگر توبه شکستی بازآ. 
2738
چرااا؟؟

عشقی که بعد از ازدواجکمیاد یه جورایی عادته که اسمش رو میزارن دوس داشتن 

ولی قبل اینکه ازدواج سر بگیره بهش حس داشته باشی یه چیز دیگس 

.گفتم هی نپرسین امضام بخونی .من خاهر گوگوشم😁😁اون رفت من اومدم ینی اون رفت با یه کاربری دیگه بیاد 😂الان آوارس واس یه خط🙄خاهرای کوچیک لطفن انقد رو مخ خاهر بزرگا راه نرین .حرفشون گوش کنین وگرنه میزنه شل پلتون میکنه😄😄😈الانم اونو زدم کنار خودم آمدم😁آخه خط مال شوهر منه 
عشقی که بعد از ازدواجکمیاد یه جورایی عادته که اسمش رو میزارن دوس داشتن  ولی قبل اینکه ازدواج س ...

اصلا هم اینجوری نیس کسی ک قبل ازدواج باهاش اشنا میشی ممکن از رو وابستگی تن به ازدواج باهاش بدی ازدواج سنتی اینجوری نیس ک یهو یه مرد از اسمون بیوفته و مجبور باشی عاشقش بشی یه دوره نامزدی هس ک اون عشق تو اون زمان شکل میگیره 

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
من یکی یهو اومد تو زندگیم اصلا نمیشناختمش الان شده تموم زندگیم

مث من،اصن یه جوری میشه آدم

الانم بعضا به خودم میگم چطور شد اینجوری شد دقیقا!؟

تیکر کنکورمه 📚                                                              برام دعا کنید مرسی😚
2706