2726

سلام دوستان من عفونت داشتم رفتم دکتر بهم واژینال داد و خیلی حالم رو بد کرد اسهال و دل پیچه و کمر درد و چشمامم هم سیاهی میره چند وقت پیش هم یه نزدیکی داشتیم ولی اچنان نبود یعنی تا متوجه شدم رفتم دستشویی و خودم رو شستم اما همش حسم میگه نکنه باردار باشم هنوزم بی بی چک نزدم و اینکه مغده درد هم داشتم قبلا معده امم میسوزه کمرمم درده و خیلی بی حوصله شدم انگار نمی دونم از عوارض همون کرم واژیناا هستش یا نه چون دکتر گفت بهت نساخته و باید ازمایش بدی چون دقیقا از روزی که کرم رو شروع کردم این درد ها اومدن سراغم شکا نظرتون چیه؟ 

کرم واژینال میزنی نباید نزدیکی داشته باشی.اینو دکتر بهت نگفته؟

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728