2733
2734
عنوان

مامانا کمک

65 بازدید | 10 پست

دخترم دو سال نیمشه عادت کرده از وقتی از شیر بریدمش دست میکنه تو سوتینم خانما بیچاره شدم هر راهی بگین انجام دادم اینقدر داد بیداد میکنم که گلوم پاره میشه ولی دستشو درنمیاره ب همین حالت من جرات ندارم دراز بکشم که سریع اینکارو میکنه چیکار کنم ول کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااا چرا داد میزنی بچه هستش خب به ارامش میرسه 

بزار دستش باشه و بعد یواش دستش بیار سمت صورت و گردنت

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2728

دستش یواش بیار بیرون بوسش کن اصلا بچه رو نترسون و داد نزن بچه رو استرسی و مضطرب بار نیار گناه داره

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
واااا چرا داد میزنی بچه هستش خب به ارامش میرسه  بزار دستش باشه و بعد یواش دستش بیار سمت صورت و ...

نمیدونی چ حس بدی بهم دست میده تمام بدنم مور مور میشه اینقدر با زبون خوش گفتم اصلا درنمیاره خیلی لجبازه

یچی بزار بترسه دگ دست نزنه ما پشم میزاشتیم

وای ترو خدااااا گناه داره بچه 

2738
دستش یواش بیار بیرون بوسش کن اصلا بچه رو نترسون و داد نزن بچه رو استرسی و مضطرب بار نیار گناه داره

باورت نمیشه اینکارو ب منو ب جنون میرسونه ب حدی بدم میاد که خدا میدونه

نمیدونی چ حس بدی بهم دست میده تمام بدنم مور مور میشه اینقدر با زبون خوش گفتم اصلا درنمیاره خیلی لجبا ...

عزیزم باید بهش مهلت بدی بزار دستش باشه یواش یواش دستش هدایت کن سمت صورتت و با بوس سر گرمش کن باید صبوری کنی از سرش بیوفته مال منم انگشت میکرد تو نافم 

باورت نمیشه اینکارو ب منو ب جنون میرسونه ب حدی بدم میاد که خدا میدونه

چاره نداری یه بچه عصبی رو دستت میمونه  تحمل کن