2726
عنوان

علاقه

193 بازدید | 21 پست

دوستان ، اگه یه دختری قیافه خیلی خوبی نداشته باشه ینی مثلا معمولی باشه چهرش و اصلا زیبا نباشه به نظرتون اشکال داره اگه از یک آقایی خوشش بیاد که اون آقا تیپ و چهرش به طور کلی با اون دختر متفاوت باشه ؟؟؟

ینی منظورم اینه که چهره آقا خیلی خیلی بهتر از دختر باشه.

اگه اقاعاشق دختره باشه مشکلی نیست عزیزم..قیافه زود تکراری میشه واسه هم این اخلاقو منش طرفه که بجا میمونه وباعث دووم یک عشق ورابطه میشه

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخه واقعا این دوره عقل آقایون به چشمشونه  من خودم خیلی دیدم که میگم

قبول دارم ولی عشق این حرفا خالیش نیست   از یه خوشگل خوشگلترش پیدا میشه ولی از هیچ عاشقی عاشقترش پیدا نمیشه   

👌👌👍👍👍

⁦❤️⁩🌺🍃

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩

اگر صرفا علاقه است که تو دل خودت باشه و بروز ندی عیب نداره ولی همونجور که گفتی عقل آقایون به چشمشونه پس به نظرم به ریسک ضایع شدنش نمی ارزه ابرازش کنی 

.                                                                  

بخدا قسم اصن اونجوری نیس که قیافه همه چی باشه منو عشقم از نظر قیافه اصن مثه هم نیستیم و من کلی خوشگلم البته تعریف از خود نباشه ولی عشقم اصن قیافه ی خوبی نداره میشه گفت حتی قیافه ش معمولی هم نیس ولی به شدت دوسش دارم چون از تموم پسراییکه تو عمرم دیدم خوش اخلاقتره و خیلی دوسم داره و به شدت به پام مونده خداییش از هر لحاظی هم از من بالاتره حتی از نظر تحصیلی خب چرا مثلا همچین ادمی رو بخاطر قیافه پس بزنم،

حالا کی عاشق شده    ؟ خودت ؟  

نه عزیزم من یه دختر خاله دارم که از هم کلاسی دانشگاهش خوشش اومده حالا داره میگه من اگه برم به پسره بروز بدم میترسم منوپس بزنه

دختر خالم ۲۲ سالشه 

نه عزیزم من یه دختر خاله دارم که از هم کلاسی دانشگاهش خوشش اومده حالا داره میگه من اگه برم به پسره ب ...

درک میکنم منم همینکارو کردم خب پس هم زده شدم  ولی اگه برگردم بازم همین کارو میکنم   لااقل هیچوقت حسرت نمیخورم که میشد و من کاری نکردم 

اگر صرفا علاقه است که تو دل خودت باشه و بروز ندی عیب نداره ولی همونجور که گفتی عقل آقایون به چشمشونه ...

بله البته من کلا برای خودم سوال نکردم 

من موضوع مربوط به دختر خالمه 

2706