1822
1823

پسره منم حرف نمیزنه۲۲ماهشه میگه جیز بابا دد میو

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 

اگه میخای پوست شفافی داشته بشی 

فقط  کلیک کن

پسر من حدود ۲۰ ۳۰ تا کلمه میگفت تا دوسالگی بعدش تو دوماه کامل بحرف امد همه چی میگه

خیابون  حتی اگه یطرفه هم بود باز چپ و راستتون رو نگاه کنین چون این روزا آدم هم از دوست میخوره هم دشمن!
1825

عزیزم تا دو سال چند تا کلمه بگه کاملا طبیعیه. بعضی بچه ها ممکنه تو دو سالگی کامل حرف بزنن، ولی این که فقط چند کلمه بگه هیچ مساله ای نیست و نرماله. با بچه ی دیگه ای مقایسه نکن.

بچه‌های من ۳ سالشونه هنوز حرف نمیزنن😐😐😐😐😐😐😐😐😐

حرف زدن به خیلی چیزا برمیگردد 

بچه من دوساله و نیم هست کامل حرف میزنه

هرکی مشکل مهرطلبی داره بیاد تو تاپیک کنارهم مشکلمون رو حل کنیم مهرطلب
1846

پسرم دوسالو پنج ماهشه تا دو ماه پیش هیچی نمیگفت ولی همه چیزو متوجه میشد حالا مثل بلبل حرف میزنه

《پس من چی؟》 نام کابریمه😂پسرم دوسالشه هر وقت باباش از سر کار میاد میره شلوارشو میچسبه میگه پس من چی؟ یعنی کجا بودی که من باهات نبودم، منو نبرده بودی. 🥰عشقه عشق🤩
 اگر کلمه میگن یا کلمات شما رو تقلید میکنن مشکلی نیست.

دوقلوان

دخترم مامان بابا عمو عمه علی سعید ۱ ۲ ۷ ۹ ۱۰ رو میگه

پسرم‌مامان ۱۰ نه اینارو میگه

💩😸۹۹.۹.۹😁میبینم همتون رو 😂ببینیم چی پیش میاد.      سلام خوبید؟!من خوبم.😂😂😂چیزی بذهنم نمیرسه.😘😗😘😗😘
حرف زدن به خیلی چیزا برمیگردد  بچه من دوساله و نیم هست کامل حرف میزنه

نمیدونم ب خدا حرف میزنم باهاشون روشونو برمیگردونن

💩😸۹۹.۹.۹😁میبینم همتون رو 😂ببینیم چی پیش میاد.      سلام خوبید؟!من خوبم.😂😂😂چیزی بذهنم نمیرسه.😘😗😘😗😘

پسر من تا ۲۳ ماهگی فقط دو کلمه ای میگفت

۲۵ ماهش که شد قورتمون داد

تو نی نی سایت، هر تایپیکی میزنی، یه عده ثابت هستن که بگن استارتر پسره،انگار سونوگراف تعیین جنسیتن
1794
نمیدونم ب خدا حرف میزنم باهاشون روشونو برمیگردونن

حرف زدن اول  ارثی هست

دوم بستگی داره چه میزان باهاشون کار کنی

سوم به میزان ویتامینهای بدنشون هرچی کاملتر زودتر زبون باز میکنن 

نوه جاریم 1سالع بود مث بلبل حرف میزد پسرم بود 

هرکی مشکل مهرطلبی داره بیاد تو تاپیک کنارهم مشکلمون رو حل کنیم مهرطلب
دوقلوان دخترم مامان بابا عمو عمه علی سعید ۱ ۲ ۷ ۹ ۱۰ رو میگه پسرم‌مامان ۱۰ نه اینارو میگه

دوقلوها و چند قلوها کلا دیرتر به حرف میان

《پس من چی؟》 نام کابریمه😂پسرم دوسالشه هر وقت باباش از سر کار میاد میره شلوارشو میچسبه میگه پس من چی؟ یعنی کجا بودی که من باهات نبودم، منو نبرده بودی. 🥰عشقه عشق🤩
حرف زدن اول  ارثی هست دوم بستگی داره چه میزان باهاشون کار کنی سوم به میزان ویتامینهای بدنشون ...

ویتامین مثلا چی؟؟؟

دوقلوها و چند قلوها کلا دیرتر به حرف میان

کاش زودتر باز کنن 

نگرانم

1839