2737
2734

مردها قبل عقد حرف مفت زیاد میزنن  

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخی عزیزم.چه سخت☹☹☹عقدی یا خونه خودتی؟

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2731

عیبی نداره زیاد زندگیو سخت نگیر بابا حتما خیلی دلش مسافرت خواسته ک زده زیرقولش

بریدن از زندگی زمان میبرد! دلش خواب میخواست! اما مشکل اینجا بود که فردا دوباره باید به زندگی کردن ادامه میداد! 🖤
2738

کار شوهرت اشتباه بود ولی اشتباه تر از اون، قول یه که به هم دادین

زن و شوهر باید اوقات برای تنها بودن داشته باشن نمیشه که همیشه به هم بچسبن

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐

دلم از آدم هایی که کرونا رو جدی نمیگیرن خیلی میگیره 

خیلی ها رو تجدید نظر کردم در موردشون

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
کار شوهرت اشتباه بود ولی اشتباه تر از اون، قول یه که به هم دادین زن و شوهر باید اوقات برای تنها بود ...

مابعدازاون قول صحبت کردیم ک گاهی اشکال نداره ولی الان وقتش نبود.بازخودموقانع میکنم میگم عقدیم هنوزچراپرتوقعم

مابعدازاون قول صحبت کردیم ک گاهی اشکال نداره ولی الان وقتش نبود.بازخودموقانع میکنم میگم عقدیم هنوزچر ...

اره الان وقتش نبود

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
2706