2726
عنوان

در چه حاااالییییدددد؟؟؟؟؟؟برنامتون واس فردا چیهههه؟!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1515 بازدید | 144 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فردا داریم میریم خونه مادربزرگم بعد دوماه😥😥بنده خدا انقد خوشحلل بود زنگ زده بود بمن داشت گریه میکرل

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
ما عازم شمالیم😄

وای خدا 

خواهش میکنم 

میدونم حرفم تکراری هست ولی تو این شرایط سفر کردن حق الناس واقعا به گردن داره 

الان ۶ ماهه حتی خانوادم رو ندیدم با اینکه چند کوچه فاصله داریم 

چرا؟

چونکه ۲تا سوال داده ب عنوان کار عملی ک ضمیمه امتحان براش بفرستیم جواب دوتا سوال میشه ی کتاب

فردا هم آخرین مهلته 

همش ۳روز وقت داده😭😭😭

سخت ترین تصمیم زمانیه که باید بین اون چیزی که درسته، و اون چیزی که تو رو خوشحال می‌کنه، یکی رو انتخاب کنی❄💔....
مثل رمان ها حرف زدی 

این برنامه ی روتین منه،رمان ها از زندگی من نوشتن😒

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️

برو دوش بگیر

منم باید میرفتم تنبلی کردم😂

شاید الان برم

اول تو پاشو تا منم پاشم

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

دراز کشیدم رو مبل هیچ برنامه ایی واسه فردا ندارم شوهرمم سرکاره.دلمم خیلی گرفته خسته شدن دلم مسافرت میخاد😥😢

خدایا به من و عشقم نی نی خوشگل و سالم بده خیلی خیلی زود 🙇‍♀️🙋‍♀️👨‍👩‍👧👪
خوش بحالتون بسلامتی انشالله

مرسی عزیزم البته همسرم برای سفر کاری میره من و پسرم خونه میمونیم😭

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
2706