2410
2553

خودم ک خیلی خسته ام الکی رفتم گشتم واس کادو تولد چیزیم نخریدم همه چی گرون شده...میخاستم برم ی دوش بگیرم تاشوهرم میاد تمیز باشم ...هنوز ک نرفتم..دلم میخاد فردا بریم طبیعت و ماهی کبابی بخوریم اما نمیدونم شوهرم میاد بریم یانه...پاهام درد میکنه خس خیاطی هم نداشتم میخاستم امشب بدوزم که فردا روش شابلون بزنم (کیسه پارچه ای برای میوه میدوزم و میفروشم)بیخیال پولش شدم گفتم گورباباش خستم امشب...کلا بدنم کم آورده ‌زیاد پیاده روی داشتم امروز اونم باصندل نه اسپرت...پاشم برم حموم؟؟؟

خواب😁

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

رخت خوابتو اماده کن

برو حموم

دربیابیرون

شوت شو تو تخت 

بگیربخواب

من یه  قانون جذبی ام   و آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه  اگه تو نوشته هام کلمات غیرمرتبط هست برای اینه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و گوشی اصلاح می‌کنه  

احتمالا صبحونمو کنار ساحل بخورم

بعدش برم یه سر اسب سواری

بعدش برای ناهارم ماهی بگیرم

عصری یه کم میرم شنا و آفتاب بگیرم

شب هم مهمونی بالماسکه دعوتم

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️

فردا دوستم گفته بیا نیم ساعت هم ببینیم دارم سکته میکنم چطوری برم کرونا نگیرم، تصورم اینه که با ماسک و شاید و الکل و دستکش بازم کرونا میگیرم

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
2706