2737
2734
عنوان

کسی با وجود پریود نامنظم باردار شده؟ 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1054 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم ....من پریودم نامنظم بود و تنبلی تخمدان داشتم ...بدون دارو باردار شدم الان پسرم ۹ماهشه...ن ...

چقد خوب عزیزم برای منم دعا کن

فعلا نامزدم عزیزم اما خیلی هردومون عاشق بچه ایم

۲۴ سالمه

خدایا شکرت بخاطر نی نی تو دلم ... ان شالله قسمت همه منتظرا💗یه خانوم متاهل و ۲۶ ساله ام با روحیه لطیف و مهربون😍عاشق همسرمم از وقتی به زندگیم اومده دنیا واسم خیلی قشنگتر شده💑دنیا خیلی جای قشنگی میشه اگه یه ذره باهم مهربونتر باشیم😊
2731
2738

تنبلی تخمدان داری

تبلی تخمدان از سردی رحم هست این نکات رو رعایت کن بهتر میشی:

هر روز صبح سیاهدونه عسل بخور

سیاهدونه رو پودر کن زیر 60 ثانیه سریع با عسل قاطی کن سمی نشه یه شیشه بزرگ درست کن هر روز صبح ناشتا یه قاشق غذا خوری بخور

توی پریودی اصلا حمام نرو - دستشویی هم میری به خودت آب نریز

هر شب موقع خواب روغن سیاهدانه به رحم و تخمدان ها بزن و ماساژ بده

توی پریودی حلوای کاچی خیلی گرم و خوبه درست کن بخور

قطره یا قرص ویتاگنوس برای رفع تنبلی تخمدان عالیه توی این سایت خیلی ها ازش تعریف کردند. میتونی سرچ کنی ببینی

برای بارداری هم اصولا لتروزول میدن 

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
تنبلی تخمدان داری تبلی تخمدان از سردی رحم هست این نکات رو رعایت کن بهتر میشی: هر روز صبح سیاهدونه ...

ممنون عزیزمم

خدایا شکرت بخاطر نی نی تو دلم ... ان شالله قسمت همه منتظرا💗یه خانوم متاهل و ۲۶ ساله ام با روحیه لطیف و مهربون😍عاشق همسرمم از وقتی به زندگیم اومده دنیا واسم خیلی قشنگتر شده💑دنیا خیلی جای قشنگی میشه اگه یه ذره باهم مهربونتر باشیم😊