2726

یعنی یه دختر از وقتی نطفه اش بسته میشه تا بیاد به دنیا و تو دنیا زندگی کنه و بعد از دنیا بره با انواع و اقسام بلایا و محدودیت ها و سختی ها و....باید روبه رو بشه....

دختر بودن خیلی سخته، خیلی...

کاش دلها در چهره ها بود.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرد شب روز  مث  ببخشید  خر باید کار کنه    بخدا  همین   خودش ...

خب خانم ها هم تو خونه کلی کار می کنن ، شما زحمت کارای خونه و نظافت و آشپزی و بچه داری رو کمتر از کار بیرون می بینید؟!!

در ثانی خیلی از خانما علاوه بر کار منزل شاغل هم هستن و بیرونم کار می کنن . . .تا کمک خرج همسرشون باشن

اینا رو به کلی مشکلات دیگه ای که خانما دارن اضافه کنید.

2728
ولی خوب قانون طبیعته و یه مرد نمیتونه خودشو مثل زنا نگه داره 

اینا به کنار

چرا یه مرد اگه قبل ازدواج رابطه داشته باشه از هیچ راهی نمیشه فهمید ولی اگه همون دختر این اتفاق واسش بیفته با یه معاینه همه میفهمن و انگ هرزه بودن بهش میزنن

چرا مرد انقد تو جامعه آزاده ولی یه خانم خودش تنها نمیتونه یه سفر ساده بره

اصن چرا راه دور بریم ، همین جریان رومینا اگه رومینا پسر بود باباش میکشتش؟ قطعا نه

اینا به جامعه مربوطه نه طبیعت زن و مرد

بچه ها من کاربر آقا نیستم ...rroshanaaaی سابقم دوستان با کسی اشتبام نگیرید
خب  چرا همیشه  طرف مقصر خیانت ر مرد میبینید   زن هم همون قدر مقصره   چو ...

خیلی معذرت میخوام ولی دیگه این حرفت واقعا بیخوده

عزیزم بعد که دختر عروس شد رفت تو خونه خودت کاراش شروع میشه هرروز تو خونه باید کار کنه وقتی باردارشه ...

بعله دیگه   زندگی متاهلی  داره اینچیزارو     قرار نیست زنه  بره بخوره بخابه    دو طرف  باید تلاش کنن واسه زندگی  

مرد خرج رو در میاره  زنم برسه به کار خونه  

تا حالا تو ساختمون  سازی کار نکردی  تا حالا  کارای سخت نوردی زیر افتاب تا بدونی چی میگم  که مرد سختی میکشه

همه چیت مال منه        اخه سندت بناممه😉
کدوم تبعیض  پسر بیچاره   باید بره سر کار   بدبخت پول دربیاره  خاستگاری & ...

اره خیلی ظلمه در حقتون!!!!!هر چی ازاادیه تو جامعه شما پسرا دارین همین خوشگلی رو ب ما دخترا نمیتونید ببینین 

هیچوقت از ازرشهایت واسه کسی دست نکش!!!!!!!  ک اگ ی روز اون ادم ازت دست بکشه  تو میمانی و یک عمر بی ارزشی😔
امروز تو تاکسی بودم به مرده همین ک سوار شد شرو کرد آه و ناله ک چقد گرمه پختیم در حالی ک فقط ی تیشر ...

تازه همین همجنسای خودمون میان به پوششمون گیر میدن ، وقتی زنا بر علیه زنان دیگه چه میشه کرد

خب  چرا همیشه  طرف مقصر خیانت ر مرد میبینید   زن هم همون قدر مقصره   چو ...

پس اگه خانوم تون به شما خیانت کنه هم شما هم مقصرین دیگه آره . . . ؟!!!!

حرفای عجیبی می زنید . . .!!

اول خودتون رو جای اون شخص بذارین بعد اظهار نظر کنید.

همینجور حجاب برای زن هست برای مرد هم هست پاکدامنی برای زن هست برای مرد هم هست این مشکل جامعه نیست ...

نه بخش عظیمیش مشکل از جامعست 

مثلا یه پسر دو روز با رفیقاش بره شمال هیچکی چیزی بش نمیگه تازه میگن خوش بگذره

ولی یه دختر بگه من با رفیقام تنهایی میخوام برم شمال ببین چطور همه به چشم بد نگاش میکنن و میگن عه تو دختری نمیشه بری

یه چیز بگم نریزید سرم ولی حقیقته

بی بند و باری تو  جامعه از مرد شروع میشه که یا به صورت تجاوز یا گول زدن دخترا و وعده ی ازدواجه...

یا حتی اون دخترایی که خودشون هم بدن و در اصطلاح ناپاکن من این سوال رو دارم وقتی پسر شروع کننده نباشه اون دختر هر چقدر هم بد باشه زور و بازوش که بیشتر از پسره نیس که مجبورش کنه....

شروع کننده ی بی بند و باری و بدبخت شدن دخترا

پسرا هستن

کاش دلها در چهره ها بود.....
پس اگه خانوم تون به شما خیانت کنه هم شما هم مقصرین دیگه آره . . . ؟!!!! حرفای عجیبی می زنید . . .!! ...

نه منظورم اینه   همیشه  میگید   مردا  کثیفن   خب  

حتی خیانت  رو هم فقط در باره  مرد میبینید 

مگه کم زنایی هستن خیانت میکنن به شوهرش

همه چیت مال منه        اخه سندت بناممه😉
2706