2726

من عاشق كوكو سيب زميني هستم، ميدونيد مادرم خيلي خوب درست ميكرد و با كلي مخلفات اماده اش ميكرد جوري كه انگار يه ضيافت داشتيم

نون باگت تازه، كاهو گوجه خيارشور، سس مايونز كه خودش درست ميكرد و نوشابه

يعني وقتي از مدرسه ميومديم و ميفهميديم نهار كوكو سيب زمينيه كلي خوشحال ميشديم

خاطره ي اون روزهاي شاد و روشن تو ذهن من خيلي پر رنگه و اميدوارم كه من هم بتونم مثل مامان با چيزهاي ساده خاطرات قشنگ تو ذهن خانواده ام بسازم

کوووووو کووووو

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

نوش جان 

پسرم همه دنیای منو بابا خاص ترین هدیه خدا خوش اومدی ی زندگیمون🥰🌈🤩🥰عشق دلم میلادم بهترین هدیه خدا عاشقتم دوردونه قلبم 🍂🍁⁦❤️⁩مهسا قلب من😍جیگرم مینا8282😎😎😍دوردونه ام یسرا جونی😎😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلی بدجنسی😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706