2726
عنوان

باردارای عزیز بیاید لطفا

225 بازدید | 21 پست

من از اول بارداری تا ۳ ماهگی ترشحم خیلی بود خیلی.ولی از بعد اون خیلی کم شد تاالان ک انگار خشکی واژن گرفتم.عفونت داشتم برطرف شد.بنظرتون چرا دیگه ترشح یا حتی رطوبتی نیس

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗
طبیعی هست منم همینجورم

واقعا.رفع میشه؟موقع نزدیکی ببخشبد درد دارید.مادیگه انجام نمیدیم

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نمیدونم عزیزم من ۴ ماهم ولی هنوز ترشحم زیاده

اها.چون من انقد ترشح زیاد بود ک مجبوربودم.دوبار یا ۳ بار در روز لباس زیر عوض کنم.الان هیچ ندارم

بخاطر بالا و پایین شدنوهورموناته از دکترت بپرس می تونی ژل استفاده کنی

بعد ی مورد اینکه من کلا ۳ ماه بعد عروسی باردار شدم و واسه رابطع خیلی درد داشتم.سوزش درد.دکتر گف بعد زایمان خوب میشی.واقعا اینجوره؟؟

بخاطر بالا و پایین شدنوهورموناته از دکترت بپرس می تونی ژل استفاده کنی

دکتر گف چرامیخای نزدیکی کنی وقتی حامله ای نمیخاو

واقعا.رفع میشه؟موقع نزدیکی ببخشبد درد دارید.مادیگه انجام نمیدیم

آره درد دارم، من دکترم گفت با ژل انجام بده و گفت طبیعی کلا درد هم داشته باشی، البته من هفته های آخرم خیلی رابطمون زیاد 

راضيم به رضاى خدا تا محال عالم بشود ممكن او
آره درد دارم، من دکترم گفت با ژل انجام بده و گفت طبیعی کلا درد هم داشته باشی، البته من هفته های آخرم ...

اها

2706