2733
2734
عنوان

جمع خانوادگی میرین

325 بازدید | 31 پست

فردا کل خانواده مادریم خونه مامان بزرگم میرن 

دورهم قبلا جم میشیم بی نهایت خوش میگذشت 

الان من اگه بخام میتونم مامانم اوکی کنم که بریم 

ولش اگه شما بودیم میرفتین خیلیییی دو دلم🙋😑😐🍓🍫

میوو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

اره میرم..شاید تا ١٠سال دیگه کرونا ادامه داشته باشه

نمیشه ک تا١٠سال دورهمی خونوادگی نرم

کاربری دوممه😁میشه دوتا صلوات بفرسین یکی به روح شهید مدافع حرم جواد محمدی تقدیم کنین یکی هم برای حاجت روا شدنم💗🙏   چادری شدن من قصه ی نابـی دارد...او قسم داده مرا حافظ خونش باشم"رفیق آسمانی/شهید مدافع حرم جواد محمدی"من٩٩/٨/١۵ به مراد دلم میرسم و میام درموردش تاپیک میزنم اینو مطمعنم🌞♥🌊راسی دوستای کتابخونم یه سر به پیچBaran_e_keradبزنین..بهترین کتابا با بهترین کیفیت۵٠درصد تخفیف داره📚 😌🌸
اره میرم..شاید تا ١٠سال دیگه کرونا ادامه داشته باشه نمیشه ک تا١٠سال دورهمی خونوادگی نرم

کرونا بخاطر همین آرامش و دورهمی های شما 10 سال طول میکشه دیگه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
اره میرم..شاید تا ١٠سال دیگه کرونا ادامه داشته باشه نمیشه ک تا١٠سال دورهمی خونوادگی نرم

اوهوم با این روالی که اکثرا پیش گرفتن و مهمونیا و اینا شروع شده قطعا ده سال دیگه هم طول میکشه ;)

قایقی خواهم ساخت...دور میشوم از اعتیاد به نینی سایت
2706