2733
2739
عنوان

بندری با نوشابه

557 بازدید | 61 پست

امشب بندری درست کردم با نوشابه خوردیم عذاب وجدان گرفتم انگار که قتل انجام دادم 😕

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا؟؟؟؟؟

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.
رژیمی ؟    

کلا از این چیزا سالی یه بار درست میکنم 6 ماهه نوشابه هم نخورده بودیم رژیم هم هستم 😥

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2738

😭😭

اون از اسم کاربریت اینم از تاپیکت

دلم خواست خبببب

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

عوض شما من دنبال غذاهای پر کالری با حجم کم هستم چون هم خودم هم شوهرم لاغریم به نظرتون نوشابه اگه اینقد کالری داره ک چاق کنندس پس چرا ما چاق نمیشیم 😕😕ما هروعده حتما باید نوشابه بخوریم 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....

منم هر وقت نوشابه و چیپس و پفک و از این آت آشغالا می خورم عذاب وجدان می گیرم

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2706