2733
2739
عنوان

استخون بندي درست

161 بازدید | 17 پست

خانما به نظرتون دختري كه استخون بنديش درشته بده؟خودم با قد ١٧١و وزن٧١ اصلا دوست ندارم خس ميكنم زشته ولي همه اطرافيانم ميگن ما ارزومه مثه تو قد بلند و هيكلي بوديم خيلي قشنگه چرا فكر ميكني زشته!

همش حس ميكنم مردا مسخره ميكنن😣☹️

راهي نيست استخون بنديو كوچيكتر كرد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو رو خدا این فکرا رو از کجاتون میارین؟ 🥴🥴 آخه استخون مگه چربیه آب بشه؟؟؟؟

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2728

خودتونو دوست داشته باشین 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
استخوان بندی درشت یعنی چجوریه🙄سایزت چنده؟

يعني مثلا اين دختراي قد بلند و هيكلي و ديدي ازونا شونه ها پهنه

يعني قد بلند كه نه بعضيا هم هستن قدشون بلند نيست ولي استخورن بنديشون درشته

2738

عزیزم منم ۱۷۰ و ۶۰ کیلوعم خیییلیم راضیم ب نظرم بهترین قد و وزن و تناسب اندام رو دارم شمام وزنتو بیار پایین😊💕

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣
عزیزم منم ۱۷۰ و ۶۰ کیلوعم خیییلیم راضیم ب نظرم بهترین قد و وزن و تناسب اندام رو دارم شمام وزنتو بیار ...

این پیشنهاد غلطه، استارتر اگه استخونات درشته می زنه بیرون و نه تنها زیبا نیست بلکه بد هم هست. 

این پیشنهاد غلطه، استارتر اگه استخونات درشته می زنه بیرون و نه تنها زیبا نیست بلکه بد هم هست.  

نگفدم زیباعه و پیشنهادی ندادم فقد گفدم وزنتو بیار پایین 

اول دقت کن ببین چی میگه

نمیگه استخونام نمیزنه بیرون میگه درشته و هیکلم درشته گفدم وزنتو کم کن ظریف میشی

دقت کن♥️

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣
نگفدم زیباعه و پینهادی ندادم فقد گفدم وزنتو بیار پایین  اول دقت کن ببین چی میگه نمیگه استخونا ...

می گه استخوانم درشته، به نظر من استخون درشت وزنت بیاد پایین بیرون می زنه. ببخشید شما رو ریپلای کردم عزیزم❤️ قصد بدی نداشتم شما قطعا در مقایسه با خودت می گی و درست هم هست❤️

2706