2726
عنوان

بعضی مردا خیلی اعتماد بسقف دارن!

243 بازدید | 20 پست

نمونه ش شوهرم...خودشو لباس تنش دوزار ارزش نداره بعد واسه من قیافه هم میگیره...توی دعوا هرچی لایق خودشه بهم میگه بعد انتظار داره من بهش بخندم فراموش کنم چیشده یا برم نازشو بکشم‌...اخم میکنم زورش میگیره نکبت(قبلا خیانت چتی هم دیدم ازش) ...واقعا به چیه حودشون مینازن این دسته! تنها چیزی باید بهش بنازه زن وبچه دسته گلشونه خودشون دوقرونم نمی ارزن

من هنوز ازتویی که عاشقتم،متنفرم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه مسافرتی میبره نه اهل تفریح با خانوادس نمونه یه مرد بدردنخوره...حداقل کاش اون اخلاقش خوب بود آدم بهش دلخوش بشه...الان همه میان میریزن میگن چرا طلاق نگرفتی؟...حق دارن بگن ولی بنا به دلایلی

اکثر مردهای ایرانی خودشیفته هستن  چون مادرها جنس پسر رو با فخر و تکبر بزرگ می کنن، پسرها احساس ...

اره...مادرها پسراشونو خدای خودشون میکنن این خیلی بده خیییییلی...

عزیزم اگه لباس تنش دوزار نمی ارزه بی سلیقگی اون نیست 😶

عزیزم .من بدسلیقه م ...اما از نظر قیافه خوبه ولی منظورم باطنشه...وقتی بعد مدت یکی بد میشه حتی بهترین ظاهرو داشته باشه در نظر بقیه بی ارزش میشه

مرد ایرانی سوسکم باشه بازم فک میکنه کیه نه پول داره نه قیافه داره نه تیپ داره بعد میبینی میاد همچین قیافه میگیره انگار کیه 

نکته ای ک منک خیلی میسوزونه اینک دقیقا همون چیزی رو مسخره میکنن ک خودشون دقیقنم همونو ندارن

مامانش خیلی میذاشت رو سرش این تحفه رو...یه کم ادب و شخصیت یادش نداده

میدونم درکت میکنم

جای یاد دادن ادب و نزاکت و مهربونی و چشن رو داشتن

فقط اعتماد به سقف و لجبازی و غرور بهشون یاد میدن

2706