2733
2734
عنوان

پیش بچه هاتون گریه میکنید آیا؟؟

144 بازدید | 20 پست

دوتا بچه کوچیک دارم همش پیششون گریه میکنم😢میترسم اثر بد بزاره بهشون😏

چیکارکنم وقتی دلم میگیره همش گریه میکنم😢😢😢

آقایون لطفا درخواست دوستی ندید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نی نی ندارم

ولی اگه داشتم هیچ وقت پیششون گریه نمیکردم

چون دوست ندارم فکر کنن که من ضعیفم

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
2731

من خیلی گریه نمیکنم اما دیروز ۱۶ همین سال بابام بود دلم گرفت پیشش گریه کردم سه سالشه اشکامو پاک میکرد میگفت چرا گریه میکنی مامان بعد میخندیدکه منم بخندم

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2738

نکن تروخدا مامان ما همیشه گریه میکرد خیلی اثر بد میذاشت شاید الان نبینی ولی در آینده همش در حال گریه و نوزه

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود داغ تو دارد این دلم جای دگر نمیشود 🤗 عزیزی که امضامو خوندی میشه یه صلوات برام بفرستی بعد لایک کنی تا منم برات صلوات بفرستم 😊؟ خدایا تو می دانی آنچه من نمی دانم و من نمی دانم آنچه تو می دانی پس با حکمتت زندگی ام را سامان ده …الهی آمین
یه ماهه دعوا کردن حرف نمیزنن...امروز عقد خاله بود تو محضر...نمیذاشت بره!

یه ماهه حرف نزدن جدی مگه میشه!؟خب خونه رو خالی میکردید شما بچخ ها میگفتید مثل ادم حرف بزنید مشکلتونو حل کنید یه شب تنها میموندن حرف میزدن تموم بود چرا نکردین این کارو علاوتا مامانت اخر رفت!؟

2706