2726
عنوان

اوناکه دوتا بچه پشت سر هم اوردن

129 بازدید | 11 پست

خدایی سختتون نیس مثلا یکیش 3 سالش بود اونیکی رو اوردین یا دوسالش بودنی یکی دیگه اوردین خدایی اذیت نمیشین 

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی نی نی کوچولوم صلوات بفرسین🙏💗

یوخ چتین دی ها البته چون هلم دنیا گلمیب اوبیری😂😅

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من اولی یه سالو نیمش بود که دومیه دنیا اومد 😁 میگذره دیگه

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
2728

من دخترم ی سالش شد دیروز.پسرمو باردارم ۷ماهو نیمه😑

❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦قد167😁وزن59🥰😍بعد دوماه ورزش و رژیم از 75ب این وزن رسیدم البته با کمک تاپیک بامداد خمار
اکثرا ناخواسته بودن طفلیا چی بگن..مگه میشه سخت نباشه اخه...خدا صبر داده بهشون

به خدا من کسایی رو میشناسم با خواست خودشون اوردن اما باور کن الان از شرمشونه صداشون در نمیاد مثلا یکی یه سالشه اونیکی سه چار یکی مریض شدنی اونیکی حیونکی اثیر میشه یا دوتاشون شلوغ کردنی کع واوییلا

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من تدارم ولی کوچیکیشون سخته ولی بزرگ شدن به نفعشونه .هم مادر راحت شده هم بچه ها همبازی دارن بخصوص اگه همجنس باشن 

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
من تدارم ولی کوچیکیشون سخته ولی بزرگ شدن به نفعشونه .هم مادر راحت شده هم بچه ها همبازی دارن بخصوص اگ ...

تا همون بزرگ بشن دهن مامانرو سرویس میکنن بعد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من ۲۲ سالمه خواهرم ۲۳

بچه بودیم خیلییییییی شیطون بودیم

خیلی مامانمو اذیت می کردیم

مارو با کتک از خونه مامان بزرگم برمی گردوند

تا می رفت دستشویی از رو دیوار فرار می کردیم🥴

با احمق ها بحث نکنید ، به آنها بگویید:حق با شماست 😊🌱

سخت بود اوایلش مخصوصا مریض میشن باهم پارسالم یکی میرف مدرسه باید اون یکی رم با خودم میبردم ولی خیلی بهتر از تک فرزندی هست منکه راضیم خیلی چون بچه هام همجنس ان خیلی خوبه فاصله کم بالخره میگذره