2737
2734
عنوان

داوردن دندان

45 بازدید | 6 پست

توروخداااااااااا کمک کنید مامانا

دخترم سه ماهه و ۷ روزشه از دوهفته پیش یاد گرفته بود همش انگشت شستشو می خورد و سینه رو کلا ول کرد و شیر نمیخورد الان یه پنج روزی میشه همش دستکش دستش میکنم که انگشتشو نخوره ولی بازم بی قراری میکنه و سینه رو با یه عالمه جیغ میگیره اونم یه ذره میخوره کلی لاغر شده ابم از دهنش نمیاد ولی سینش خس خس میکنه مامان اینا گفتن مال دندونشه بردمش دکتر گفت داره لثه سفت میکنه و یه ژل داد که بزنم رو لثه ولی نزدم کلا خیلی بی قراری میکرد و شیر نمیخورد تا دیروز که اومدم ژله رو بزنم شاید اروم بشه شیر بخوره دست کردم داخل دهنش یه چیز تیز حس کردم دیدم جای دندون نیش ولی نه روی لثه پایین ترش یه چیز سفید رنگ عین دندون زده بیرون این خود دندونه یا نه نیشه؟ تورو خدا بگید چیکار کنم شیر بخوره . شیر خودمم کم کم داره خشک میشه چیکار کنم شیرم زیاد بشه ؟ 

الان هر روز فقط ۶۰ تا اونم با بدقلقی بهش شیرخشک میدم که ضعیف نشه 

کپسول شیر افزا بخور خیلی تاثیر داره برای من توخواب بهش شیر بده رو لثههاش قطره استامینوفن بمال 

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
کپسول شیر افزا بخور خیلی تاثیر داره برای من توخواب بهش شیر بده رو لثههاش قطره استامینوفن بمال

از قطرش بهتره؟ چون قطرشو مصرف میکنم. 

تو خکاب فقط شبا میگیره سینه رو.

استامینفون بزنم زیادش ضرر نداره؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از قطرش بهتره؟ چون قطرشو مصرف میکنم.  تو خکاب فقط شبا میگیره سینه رو. استامینفون بزنم زیادش ض ...

اره بهتره 

طوری نیست تو خوابم خوبه

کم بزن ماساژ بده باهاش لثه هاشو

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
2728
ممنونم که جواب دادین  فقط برا دندونش ببرم دکتر تشخیص بده؟

ببر یکم سخته کارت چون نمی تونی چیزی بدی دستش تا بکشه ب لثه هاش من ب دخترم هویج خنک میدادم