2737
2734

به نظرم مشکل از اعتماد ب نفسته رو اعتماد ب نفست کار کن وگرنه قد بلند نعمته... ی آشنایی داشتیم شاید از تو هم بلند تر و هیکلی تر بود، هیچکسو تحویل نمیگرفت اینقدر ک ب خاطر قدش اعتماد ب نفسش بالا بود، بعدا هم شوهر کرد ب ی آقایی ک شاید بگم ۲ متر بیشتر بود و خیلی ب هم میومدن، مشکل از درونته، خودتو دوست داشته باشی بقیه هم ب نظرشون مزیت میاد قدت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رو خودت کار کن نوه عمه های من قداشون بلنده خوش پوش و شیکن همش دلم میخواد مثل اونها باشم ناشکری نکن متلک رو که به همه میگن به هر کس یه چیزی

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
2728
مامانم الان متن شما رو خوند گفت خدا مرگت بده..اتفاقا خوبه که!!!!منم قدم ۱۷۵💪💪💪💪

دور از جونممممم

اخه میدونی چیه دقیقا افرادی همسن مادرای خودمون رو دیدم که پشت سرم یا حتی جلوم تمسخراتی دیدم ازشون 

در سال 1400 من آرایشگر شدم آرایشگری میکنم. رانندگی یاد گرفتم . مدرک لیسانسمو گرفتم. شاییید سرکار رفتم. کلاس حفظ قرآن هم رفتم .
من 171هستم امروز برای واین بار کفش 5سانتی پوش یدم بهم متلک انداختن    بیشعوری بی جنبه

واقعا؟منم ۱۷۰ هستم تقریبا همیشه اسپرت با لژ۵ سانتی میپوشم حرف نمیزنن😕

منم قدم175 هست و اصلا این حسو ندارم. تنها غمم اینه نمیتونم کفش پاشنه بلند بپوشم. ☹️

هرکی مسخره میکنه داره بهت حسادت میکنه شک نکن

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘
2738
واقعا؟منم ۱۷۰ هستم تقریبا همیشه اسپرت با لژ۵ سانتی میپوشم حرف نمیزنن😕

من هم هیکلی ام هم چادر می‌پوشم دوست دارم هرچه زودتر ازاین شهر لعنتی برم دیگه چادر نپوشم

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم

اولا خیلی هم تابلو نیستی

دوما حتما همیشه کفش اسپرت بپوش که پاشنش خیلی کم باشه.دوما مانتو کوتاه بپوش .سرتاپا سیاه نپوس.تکنیک های دیگه هم هست که خطای دید در قدت ایجاد می‌کنه بکار ببر تو نت هست

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55
من 165 ام هر روز زار میزنم چرا قدم کوتاهه 😐 خدایا قد رو به کی میدی 😑

منم 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
منو بگو ک 155. میگم کاش 5 سانت بیشترمیبود.وزنمم 50 ولی حس بدیه کلا

یه دوستی داشتم تو دانشگاه هم قد شما بود کلا خانوادگی این قدی بودند  ولی خیلی زبون دار و پر اعتماد به نفس بودند 

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
2706