2737
2734
شما چند سالتون  چرا ازدواج نکردین

29 سالمه. اول از لحاظ روحی بهم ریخته بودم. دوم اینکه آدمی ک بدردم بخوره خواستگاری نیومده. همه آدمایی بودن ک شرایطشون به من نمی‌خورد 

آسوده خاطرم که تو در خاطر منی ...... خدای من 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلامت باشی خوشگلم البته الان 6 سال گذشته یه گل پسر خوشگلم داریم خداروشکر.. انشالله همه خوشبخت بشن🙏 ...

فدای توعزززیزدلم

خداهمه عزیزاتو گل پسرتو واست نگه داره دعاکن منو عشقمم بهم برسیم😘🌺

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩
2728
حتما گلم انشالله

⁦❤️⁩🌼

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩
2738
خب بعدش ازدواج کرد مهم اینه که پسررو پیدا کرد

ان شاله خوشبخت بشه من شوهرم مشاور نمیاد اخلاقای بد خودش،و خانوادش زیاد دارن میخام ان شاله خدا بخاد شکایت کنم یه سر سامون به زندگیم بدم خسته شدم با خانوادش یه ساختمونیم و کلی ایرادهای دیگه لااقل برم شکایت خودشون مشاوره کنن ببینیم نتیجش چی میشه یا اینوری یا اونوری این روزا خیلی به جدایی فکر میکنم چون کاسه صبرم لبریز شد دیگه نه ساله دارم میکشم دیگه نمیتونم 

خدایا شکرت