2733
2734
عنوان

برا عروسیتون با چه آهنگی رقصیدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1086 بازدید | 84 پست

دیش دیرین دیرین

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم به فیلمبردار گفت بلد نیستم فیلمبردار اصرار کرد برو وسط ی جوری رقصید که فیلمبرداره اینجور شد😦😦 مجلس هم رفت رو هوا از خنده ی حضار بعد گفت بشین گیتار بگیر دستت عروس خانم میرقصه اون تیکه ی رقص داماد و هم حذف کرد😀

من هنوز عروسی نگرفتیم برا بعد کرونا  ولی اهنگ نمی زارم  ساز سنتی شاید

خدایی عروسی بی اهنگ شبیه پیتزای بدون کالباس

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2728
۱۹سال پیش  دلبر دلبرم تاج سرم از شهیاد😁

وای من بچه بودم عاشق این اهنگ بودم

کشوری که اسم قبرستوناش بهشته,معلومه مردمش تو چه جهنمی زندگی میکنن_آنچه ب دور خورشید میچرخد زمین نیست،جنایت است.
2738

اهنگ قسم میخورم تا جونی توی این تنه....

اسم خواننده رو یادم نیس زن بود

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
با ته قابلمه     بزور میکشیدنم برقصم فککک کن 😐😭 مث ماست وایسادم بعد دیدم بیفایدس گذاشت ...

چقد بد

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2706