2737
2734
عنوان

دارم میمیرم🥺😭

281 بازدید | 25 پست

وااااای کمرم خم و راست نمیشه دیگه

صب با شوهر رفته بودیم باغ و صبحانه و پیاده روی 

وقتی رسیدیم خونه حدود ساعت ۱۰ بود دیدم دوتا خواهرشوهرام اومدن خونه مادرشوهرم که طبقه پایین من میشینه رو تمیز کنن مثلا...چهار تا موکت گننننده شستیم 😑😖اصلا وظیفه من نبود ولی نمیدونم چرا موندم و کمک کردم آخه ۴ تا جاری دارم از خودم‌بزرگتر😑😐😟

دارم میمیرم یعنی غیرقابل توصیف

هی میگفتن مگه غذا نمیخوری تو چرا اینقد ضعیفی و تنبلی و فلان 

همه جاریامم خودشو راحت کردن بهونه اوردن از همون حرصم گرفته

تازه فرداهم‌قراره بیان موکتارو پهن کنن یه فرش بشورن و آشپزخونه رو تمیز کنن انتظار دارن برم کمک...ولی واقعا دیگه کششی ندارم بدنم کوفته صده انگار کتک خوردم😟🥺دستام آتیش میگیره پوستش رفته از بس پارو زدم و برس کشیدم😭😖

با جاریم‌همسایه ایم.دخترش که مجرده خیلیییی باهم صمیمیم همه کاراشون میرفتم و کاراشونو راه میندازم و خیلی خرج و کمک و همه چی اصلا

بعد دیشب که خواهرشوهرمگفته بود فردا میایم اونجا شمام بیاین فلان اصلا خبر نداشتم موکت میشوریم

به دختر جاریم گفتم که بیا باهم بریم و فلان گفت به من که نگفتن به تو گفتن!!! ( آخه خیییلی صمیمی و خوبیم‌باهم تعجب کردم شاخ دراوردم از حرفش یجوری شدم) بعد عصر که دیدن کار میکنیم‌جاریم جیم زد رفت پیش برادرشوهرم مغازه

دخترشم به بهونه کاور گوشی گرفتن پسر خواهرشوهرمو برداشت رفتن اون سر شهر درواقع فرار کردن و رفتن گردش

خیلی دلم سرد شد خیلی صمیمی بودیم انتظار نداشتم

بعد عصر که داشتیم تموممیشدیم دختر جاریم‌اومده با خنده و خوش و بش

منم زیاد گرم رفتار نکردم خسته هم بودم دیگه بدتر...هی میگف چیشده چیشده

رفت خونشون پیام داد چیشده😏😏😏😏

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به نظرم تو هم فردا برو خونه مامانت 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

عزیزم اونا عاقلن شما ببخشیدا ولی بچه بازی دراوردی

کارگرشونی مگه؟؟؟؟

خودشون بشورن اگه هم سختشونه یا کارگر بگیرن یا برادرا کمک کنن

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2738
مهمونی و گشت زدناتو رفتی پای لرزشم بمون

یعنی چی؟

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
بیا باهم بمیریم

عجیب حس مردن دارم پاهامو حس نمیکنم😐

خودت کردی که...😁 عزیزم خودت باعثشی دیگ 

نمیدونم چرا اون لحظه دلم سوخت بعد به خودم لعنت میگفتم

به نظرم تو هم فردا برو خونه مامانت 

باید برم😑نرمم خونه میمونم میگم حال ندارم مگه زوره

عزیزم اونا عاقلن شما ببخشیدا ولی بچه بازی دراوردی کارگرشونی مگه؟؟؟؟ خودشون بشورن اگه هم سختشونه یا ...

واقعا😑همه جاریا کشیدن کنار منم رفتم اونجا کمک مثلا ولی آخرش به این نتیجه رسیدم هرچقد خوبی کنی بازم نمیبینن

2706