2737
2734

پسرم ۶ سالشه دخترم ۴۰ روزه 

پسرم اخلاقش خیلی خوب بود رفتارش با بچه 

الان چند روزه خیلی اذیت میکنه لپ بچه رو می کشه یا محکم بوس میکنه یا گیر میده بغلش کنم 

خیلی کلافه ام نمیدونم چیکار کنم هر جوری بهش میگم با مهربونی اصلا گوش نمیده بدتر میکنه 

منم عصبانی میشم دیگه حوصله بازی کردن باهاشم ندارم 

تو رو خدا از تجربیاتتون بگید 

منم پسرام ۳سال و نیمه و ۱ساله هستن

دایم کوچیکه رو باید نجات بدم

حالیش هم نمیسه این خونه موندنه بخاطر کرونا بیشتر لجبازش کرده

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط رفتار خوب باهش داشته باش جز موقع شیر دادن و گریه کردن بچه زیاد باهاش ور نرو برا پسرت آسباب بازی بخر بگو نی نی آورده همچین چیزایی دیگه دختر من ۵ سالشه پسرم ۱ سالش جدیدا کتک میزنه 

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹

پسر من  فقط بهونه گیری میکرد و غذاشو خوب نمیخورد .الانم البته همینه ولی  دخترمو خیلی دوس داره از وقتی یکم باهاش بازی میکنه حساسیتس کمتر شده 

نترس از این سیاهی .تو شب تابی مگه نه ؟ نترس از مرگ دریا خود آبی مگه نه ؟
2738

اون الان فقط و فقط چشمش به شما هست

ببنید دختر کوچولوی شما همون که در آغوش میگیریدش و بهش شیر میدیم براش کافی هست

ولی پسرتون یه عالمه نیاز داره به شما 

شما تعیین میکنید چه رفتاری داشته باشه.مخصوصا که میگید رفتارش خوب بوده

🍃گر تو گرفتارم کنی  🍃من با گرفتاری خوشم💖             🍃داروی دردم گر تویی   🍃در اوج بیماری خوشم💖

باید به پسرتون توجه کنید 

و واکنش نشون ندید به رفتارهاش اگر نه بدتر میکنه 

بیشتر به پسرتون برسید ازش تو کارهای دخترتون کمک بخواید 

مثلا بگید میشه اون لباسی که بنظرت قشنگه رو بیاری تنه خواهرت کنم 

بگو خواهرته کوچیکه باید تو مواظبش باشی  گاهی بهش مسولیت بده مثلا بگو من میرم تو مراقبش باش ، ب ...

اره من میگفتم دخترم تو سبدش بیار من عوض کنم یا بیا پیشش من برم دستم بشورم بدو میرفتم ولی آمدنی یواشکی دید میزدم روزهای سختی بود پارسال این موقع حالا دختر من ۴ سالش بود🤦‍♀️🤦‍♀️

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹

صوت روانشناسا رو.گوش،کن ..خصوصا دکتر هلاکویی..میگف اون اولی پادشاه خونه بوده فکرکنیدخودتون تحمل هوو دارید؟پس،درکش،کنید(خیلی بدردمن خورد حرفاش

الهی و ربی من لی غیرک
اره من میگفتم دخترم تو سبدش بیار من عوض کنم یا بیا پیشش من برم دستم بشورم بدو میرفتم ولی آمدنی یواشک ...

این روش خوبیه کم کم عوض میشه رفتارش 

ولی خب بچه بزرگتر حق داره بالاخره توجه کمتر میشه بهش نسبت به قبل 

2706