2726
عنوان

بچه هاتون تو خونه کار میکنن؟

626 بازدید | 61 پست

چ کارایی؟

چندسالشونه؟

از کی مستقل شدن؟

صاحب یه کسب و کار اینترنتی با درآمد فوق العاده و کسانی که میخوان به آرزوهاشون برسن میتونم کار رو بهشون معرفی کنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
پسرم بیست سالشه چون حامله ام کل کار خونه رو اون و باباش میکنن 

آخی😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

صاحب یه کسب و کار اینترنتی با درآمد فوق العاده و کسانی که میخوان به آرزوهاشون برسن میتونم کار رو بهشون معرفی کنم

نباشه فلجم😑😑😑 هفت سالشه کل ریزه کاریا رو انجام میده این و بیار اون و ببر و از 4 سالگی انجام میداد اما العان یک ساله که بهش مسولیت دادم مثلا تا کردن لباسا پهن کردن لباسا پهن و جمع کردن سفره اوردن و جم کردن وسایل سفره کلا این خورده کاریا دستمالم به سرامیکا میکشه 😂😂😂😂😂 کزت گیر اوردم تا حالا به کارایی که برام میکنه فکر نکردم بچم کل کارارو میکنه 😂😂😂😂

۲۱ سالمه فقط ظرف میشورم

دخترم دو سالشه 

دنبال یه راهم ظرف شستنو یادش بدم 😝😣😑

دوسال و سه ماهشه عاشق اینکه تو سفره پهن کردن کمک کنه اگه نزارم گریه میکنه 😂😄

🤩خدا حفظش کنه

...برای پیروز😍و احتمال انقراضش😔...                                                                                                  ( دهه شصتی هستم )

۵سالشه هیچچچی فقط جدیدا گاهی اخر شبا اسباب بازیاش جمع میکنه اخر شبام باز تازگیا میگه مامان بزار خونه مرتب کنم ولی در طول روز فقططط بهم میریزه منم کاریش ندارم بخاطر کرونا همش خونس گناه داره

2706