2737
2734
عنوان

سر جنین وارد لگن بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 3960 بازدید | 32 پست
منم ۴۰هفته و دو روزمه مامای بیمارستان گفت اما خبری نیس  دو روزه دارم شربت گلابو زعفرونو خاکشیر ...

تخم شوید که کل فامیل مون میخوره ولی من اعتقادی ندارم ماما بیمارستان نگفت بیا بستری شو 

عزیزم نگران نباش به وقتش خودش میاد من قرار بود 26 مرداد تازه زایمان کنم ولی سوم مرداد بچم دنیا اومد ...

بچه ات دختره معمولا دخترا زودتر به دنیا میان چند هفته بودی دختر دیگه ۳۷ نهایتش ۳۸ بدنیا میاد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تخم شوید که کل فامیل مون میخوره ولی من اعتقادی ندارم ماما بیمارستان نگفت بیا بستری شو 

اخه بستری بشی هر مامایی ک بیاد هی میخاد معاینت کنه

برای زایمان طبیعی....

من ک جونشو ندارم بخدا همش یکی بیاد دس کنه توم😣

اخه بستری بشی هر مامایی ک بیاد هی میخاد معاینت کنه برای زایمان طبیعی.... من ک جونشو ندارم بخدا همش ...

نه خو یعنی حرف مامات چی بود بلخره اگه دردت نگیره بعد این همه صبر باید بری ابجی من که رفتم بزور خودمو بستری کنم قبول نکرد گفت برو دوهفته دیگه بیا

2731
اخه بستری بشی هر مامایی ک بیاد هی میخاد معاینت کنه برای زایمان طبیعی.... من ک جونشو ندارم بخدا همش ...

ولی ابجی بستری بهتره از تخم شوید این چیزاست چرا چون برای بچه زردی گرمی میاره

نه خو یعنی حرف مامات چی بود بلخره اگه دردت نگیره بعد این همه صبر باید بری ابجی من که رفتم بزور خودمو ...

مامای مخصوص ندارم

مامای بیمارستان هم چیزی نگف

این حرفارو خانومایی ک اینجا بودن خودشون امتحان کردن گفتن

2738
هیچی دیگه بستری میشم درد طبیعی میدن تا دم مرگ بعدم سز

نه اونجوری هم نیست ابجی سوزن میزننتا دردهات شروع بشه بهتر از اینه نه ماه تمام زحمت کشیدی خدای نکرده اتفاقی بی افته ممکنه با داروهای که میخوری بچه پی پی کنه

2706