2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از خدا خواستم خیلی طول کشید از اونجایی که خدا به عهدش وفا میکنه بهم داد اما باید یادت باشه امیدت ...

با چله؟؟😔راستش چند تاتاپیک دیدم نوشته بودن دعا و چله فایده نداره و اینا خداهرزمان خودش بخاد میده و اینکه اگر دعاکنید و حاجتتون روا باشه بازم تقدیرتون بوده و ازدعا نبوده:(ناامیدم میکردن...

من رو ازدواج قبلم جواب داد 

خیلی وارد نیستم من اصلا اون موقع نمیدونستم قانون جذبه فقط خیال پردازی میکردم ک شوهرم فلانه کارشو در نظر میگرفتم و از اونجایی میخواستم درس بخونم یهو فکرشو رها کردم ک صبحش اومد خواستگاریم

الان هم دارم برا ازدواج بعدیم جذب میکنم نمیدونم نتیجه بده یا نه فقط خیال پردازی نامه نمینویسم

اون رها کردنه ۹۰ درصد کاره اگه رها کنی ۱۰۰ درصد میاد

یا رقیه
2728
من رو ازدواج قبلم جواب داد  خیلی وارد نیستم من اصلا اون موقع نمیدونستم قانون جذبه فقط خیال پرد ...

همون من رها نمیکنم و بی صبری میکنم و‌ همش منتظرم😂😐😐😐

همون من رها نمیکنم و بی صبری میکنم و‌ همش منتظرم😂😐😐😐

پس  بدون تا رها نکنی نمیاد😂😂😂😂اگه هم بخواد کلک بزنی الکی رفتار کنی ک رها کردی نمیشه😂تلاش کن ی هدف بزاری تا از ازدواج دور شی

یا رقیه
2738
این برا منم سواله ۳۳ سالمه دیگه خیلی دیر داره میشه خیلی نگرانم کاش مام بتونیم با جذب و دعا ازدواج کن ...

ان شاء الله

گلم سعی کن فقط دیده بشی جذب و دعای تنها هم فایده نداره.

مهم مطرح بوده آدمه

با چله؟؟😔راستش چند تاتاپیک دیدم نوشته بودن دعا و چله فایده نداره و اینا خداهرزمان خودش بخاد میده و ...

خوب دیگه اینا همون امتحان های خداست 

مهمه که چقدر ایمان داری بهش و تا کجا ناامید نمیشی

دعای حضرت موسی 40 سال طول کشید تا اجابت شد

حضرت یحیا تو سن کهولت دعاش مستجاب شد و خدا بهش بچه داد

ولی مطمئن باش خدا ازبنده های عادی امتحان های سخت نمیگیره 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
ازدواج کرذی!؟

اره سالها به یه ادم خیالی فکر‌میکردم حتی وقتی با کسای دیگه بودمم همش به همون ادم فکر میکردم مهندس قد بلند چشم ابرو مشکی خانواده ی سرشناس و بسیار خوش اخلاق و امروزی و تقریبا همونه البته اخلاقش  زیاد خوب نبود تند بود خودم درستش کردم 😂

خوب دیگه اینا همون امتحان های خداست  مهمه که چقدر ایمان داری بهش و تا کجا ناامید نمیشی دعای ح ...

خب شما میشه بگی چ کارایی کردی؟من خیلی امید داشتم ولی خب یجورایی حرفای اونا روم تاثیر منفی داشت:(((کاش امیدم برمیگشت واقن

رنگ مو،قد ،حتی حالت مو و استایل و همممه چی عشقم همونه که نوشتم😂😂😂 الانم برگه رو نگه داشتم به خودش ...

واقعا؟چند وقت طول کشید؟برگه رو نگاه میکردی یا یبار نوشتی رهاش کردی؟بهش فک میکردی؟بیشتر توضیح بدید

2706