2733
2734
عنوان

پریودی و پرولاکتین

134 بازدید | 18 پست

سلام به همگی وقت بخیر

بچه ها کمکم کنید من یه ماهه پریودم عقب افتاده وپرولاکتینم بالاس باید چیکار کنم پریود بشم 

من عقدم همش میترسم باردار باشم 

دارو بخور دیگه

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پرولاکتینت رو پیگیری کن حتما درمان کن بعداواسه بچه دارشدن هم ب مشکل میخوری

پریود نشدن الانم برای پرولاکتینه یا ممکنه باردار باشم 

چند روز پیش برای عمل بینی ازمایش دادم ک بارداری هم جزوشون بود منفی بود ولی یکی از دوستام بارداره اما ازمایش مشخص نکرد رفت سونو مشخص شد 

احتمالش هس منم باردار باشم؟

چه دارویی دکتر کابرگولین داده ولی عوارضش پدرمو دراورد دیگه نخوردم 

حتما برو دکتر دوباره

از سینت شیرم میاد؟

اگر نری خدایی نکرده بدتر میشه بچه دار نمیشی.یکی از نزدیکام اینجوره

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
حتما برو دکتر دوباره از سینت شیرم میاد؟ اگر نری خدایی نکرده بدتر میشه بچه دار نمیشی.یکی از نزدیکام ...

حتما میرم 

اره شیرم میاد ولی خیلی کم وقتی فشار میدم

پریود نشدن الانم برای پرولاکتینه یا ممکنه باردار باشم  چند روز پیش برای عمل بینی ازمایش دادم ک ...

من نمیتونم ازروی حدس بگم حدوحدودرابطتون رونمیدونم  پرولاکتین هم باعث میشه پریودب تاخیربیوفته 

بی بی چک بگیرخیالت راحت شه

2738
سلام چه عوارضی داشت؟

سردرد و سرگیجه زیاد بلند میشدم سرپا چشمام سیاهی میرفت هرلحظه ممکن بود بیوفتم 

دهنم تلخ میشد گلوم خشک میشد حس شبیه به مردن بهم دست میداد

حتما میرم  اره شیرم میاد ولی خیلی کم وقتی فشار میدم

دکترتو عوض کن یه دکتر خوب برو 

تو عقد درمان کن تا انشالله بعد عروسی زود باردار بشی

سردرد و سرگیجه زیاد بلند میشدم سرپا چشمام سیاهی میرفت هرلحظه ممکن بود بیوفتم  دهنم تلخ میشد گل ...

آخی

ان شاءالله مشکلتون حل بشه من خودمم متاسفانه تا استرس میگیرم میره بالا

الهی آن ده که آن به  
دکترتو عوض کن یه دکتر خوب برو  تو عقد درمان کن تا انشالله بعد عروسی زود باردار بشی

دکترم خیلی خوب بود باید برم بگم دارومو عوض کنه

قربونت ممنون عزیزم💕

2706