2737
2734

بیاین راه حل بدیدتوروخدا

دارم میمیرم

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎

فهمیدی بمنم بگو

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچ جور نشده کنترل بشه😒

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2738
من قرص آندسترون میخوردم خیلی خوب شد تا ۳ماه آدم نمی تونستم بخورم ولی این قرص آب رو آتیش بود دکتر واس ...

روزی چندتا میخوری

من حتی با قرصم صبح بالا میارم

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎

وای انقد دوس دارم حامله شم بعد ویار داشته باشم ولی شوهرم میگه زوده😔😔

_ببینمت🤔+هوم؟_چرا بالشتت خیسه؟؟+شاشیدم روش ولمون کن بابا😪 برا سلامتی تو دلیم دعا کنید برا خودمم دعا کنید زود از شر ویار خلاص شم🤗🤗
هیچ جور نشده کنترل بشه😒

نگو اینطری دارم دق میکنم

نگو اینطری دارم دق میکنم

والا برای من ک نشده 😔 امیدوارم برای شما بشه 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2706