2410
2553
عنوان

بچه سوم

| مشاهده متن کامل بحث + 2442 بازدید | 132 پست
منم دو دلم برای آوردن بچه ی چهارمم،  شوهرم میگه بیار....  سی سالمه  در حال تحصیل ...

خدا حفظشون کنه براتون

آفرین مادر فعال 😍

خوشم اومد😉

دودلیت از کدوم لحاظه ؟

دغدغه افزایش وزن داری 

یا چیزای دیگه 

منم سه تا دارم همیشه از روزی می ترسم که مجبور بشم به اوردنچهارمی 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وضع مالی در حد خودمون و اطرافیانمون خوبه  حوصله اصلا ندارم نمیدونم واقعا برای دخترم که همدم داش ...

نگران نباش بچه های اینده همه خواهر یا برادر ندارن اکثرا 

سه فرزندها هم همینجورن

ضمنا پسرتون خواهر داره برادر نداره !اگه اینجور باشه اونم دلش شاید داداش بخواد وکمبودش حس کنه!حالا اصلا از کجا معلوم دختر دار بشی

بچه های اینده خرجاشون وتوقعاتشون بالاست گناه دارن 

من۳۵ سالمه بچه نیستم خودمم توشرایط شمام

2720
پسرتون راضیه؟ گله نمیکنه چرا خواهر برادر نداره؟

ابدا ناراضی نیست....کلی هم خوشحاله...از اول همینطور بود با خواهرو برادر مخالف بود...اصلنم لوس و خودخواه نیست.بینهایت عاقل بود از ابتدا😊

من یه دختر پونزده ساله دارم فقط به شدت اجتماعی و خوش اخلاق هست خوش برخورد و اصلا مغرورنیست هرچی که ر ...

خب این نشون دهنده ی تربیت درست هستش 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2714

حوصله نداری نیار واقعا

منکه بچه سوم برام عدابه محاله برم زیر بارش

خیلی خستم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
ابدا ناراضی نیست....کلی هم خوشحاله...از اول همینطور بود با خواهرو برادر مخالف بود...اصلنم لوس و خودخ ...

چه خوب

منم بعد ازدواج فقط یه بچه میارم

ولی میترسم یه وقت بعدا حس تنهایی نکنه

کاش دلها در چهره ها بود.....
شمام هیچوقت پشیمون نشدی

زمانی ک یازده سالش بود خیلی دوس داشتم...شوهرم گفت هرچی تو بخوای...بچه های خواهر و برادرم بدنیا اومدن تا دوسالگی اونقد اتیش سوزوندن ک کلا هم من پشیمون شدم هم اطرافیانم🤣😂

راضی هستید پشیمون نیستید جنسیتشون چی هست

نه ابدا 

تو پست قبلی هم گفتم قبلش بشدت مخالف و ناراضی بودم 

سه سال طول کشید تا راضی شم 

الان خیلی خیلی خداروشکر می کنم که همسرم مجبورم کرد

بچه ها هم خیلی دوستش دارن 

دو تا دختر داشتم سومی پسر 

11و 6 سال پسرمم ده ماهشه

چه خوب منم بعد ازدواج فقط یه بچه میارم ولی میترسم یه وقت بعدا حس تنهایی نکنه

باید شرایطو بسنجید...من و همسرم از خانواده پرجمعیت هستیم..من هفتا خواهربرادر دارم و همسرم هشتا....کلا خانواده بزرگی هستیم..پسرم اکثرا با بچه های خواهر برادرام هست و هیچوقت احساس تنهایی نکرده...وقتایی ک خونه هست از تنهاییش لذت میبره..ولی شما دو تا رو بیار اگر شرایطش بود

2706