2733
2734
عنوان

بچه سوم

| مشاهده متن کامل بحث + 2460 بازدید | 132 پست
احتمالا بیشتریا بگن نیار ولی به دل خودت توجه کن نه به حرف ماها اگه خواستی باردار بشی تحت نظر دکتر ...

خالام خیال کردی الانشم نظر ما مهمه بگو‌یک درصد 🥴

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
والله نظر خودت مهمه و باید ببینی حوصله داری یا نه من تک فرزندی دوست ندارم سنمم 35یه دختر 3ساله دارم ...

حوصله الان نه ولی دلم دختر میخواد نمیدونم به حوصلم توجه کنم یا دلم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بزور و اجبار همسرم سومی رو اوردم 

الانم  خیلی راضیم😍

خدا خیرش بده منو مجبور کرد 

این عشقو بیاریم😂😂😂😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2731
الان نه ولی میگم بعدا پشیمون نشم چرا یکی دیگه نیاوردم 

چرا پشیمون بشی اگه به پشیمونی باشه باید ده تا بیاری والله دو رو ورای منکه بیشتر از دوتا ندارن همشونم دیگه بچه هاشون بزرگن

2738

به نظرمن بچه ها آینده شغلی میخوان امنیت روانی میخوان فقط الان رونباید دید که میتونیم تامینشون کنیم یانه بلکه دوران جوانی ومیانسالیشون روهم درنظربگیریم با جامعه بی ثباتی که ماداریم چه آینده ای دارن ،درضمن چه تضمینی هست که بعدی حتما دخترباشه 

آرزوهایت راجایی یادداشت کن خدایادش نمیرودولی توممکن است فراموش کنی چیزهایی که امروزداری روزی جزو آرزوهایت بود
نون و برنج و شیرینی جات خیلی کم ولی میوه و پروتئین و سبزیجات زیاد میخوردم 

چن وقت طول کشید

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
نون و برنج و شیرینی جات خیلی کم ولی میوه و پروتئین و سبزیجات زیاد میخوردم 

منم قبل از بارداریم وزنم نرمال بود ولی بعد از دوران شیردهیم وزنم خیلی بالا رفتع 

ناراحتم 

حوصله الان نه ولی دلم دختر میخواد نمیدونم به حوصلم توجه کنم یا دلم  

حوصله خودش میاد 

من الان که فکر می کنم 

بچه ی اولم سنم کم بود انقدری که باید از بچه لذت نبردم 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
نظرتون در مورد یکی چیه؟ من همیشه دوست دارم فقط یکی داشته باشم

بستگی به شرایط داره 

بچه هایی که یکی هستند معمولا تنهان و انگار شور و حال ندارن مخصوصا هرچقدر بزرگتر میشن تنهاتر میشن

بنطر من دوتا با قاصله ی ۲ یا ۳ سال عالیه از همه لحاظ

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم   
به نظرمن بچه ها آینده شغلی میخوان امنیت روانی میخوان فقط الان رونباید دید که میتونیم تامینشون کنیم ی ...

منکه از کرونا وحشت دارم فعلا میگم وای اگه باردار بشم چکار کنم سنمم بالاس چه شانسی داریم ما😔

2706