2703
2553
عنوان

مامانای شهریور ۹۹

180 بازدید | 23 پست

روزای آخر چی کار دارید میکنید؟ من کارامو انجام دادم حوصلم سر میره. از کارایی که تا زایمان باید انجام بدیم بگید میترسم چیزی جا افتاده باشه

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic

فقط اومدم بگم برای منم دعا کنید

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره

من فریزرو پر کردم 

وسیله های نی نی رو چیدم

ساکمو بستم

خریدامو کردم...

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط اومدم بگم برای منم دعا کنید

اگه قابل باشم چشم

2720
واااای خوشابحالتوناااااااااااااا من باید تااسفند صبرکنم چقدر سخت است انتظاررررر    

انتڟار تا بچت دنیا بیاد خیلی بهتر از انتظار تا باردار شی

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
واااای خوشابحالتوناااااااااااااا من باید تااسفند صبرکنم چقدر سخت است انتظاررررر    

آره واقعا سخته. من که دوس دارم زودتر تموم شه بارداری

انتڟار تا بچت دنیا بیاد خیلی بهتر از انتظار تا باردار شی

چند وقته منتظری عزیزم؟

2714

منم شهریور زایمان میکنم انشالله سزارینم

شما طبیعی هستی یا سزارین؟

من فقط دو دست لباس و پتو گذاشتم توی ساک بچه

لوازم بهداشتی هنوز براش نخریدم میترسم تاریخش بگذره 

تیکر 1000 روزگی شازده 👑
منم یه مامان شهریوری بودم ولی کوچولوم تنهام گذاشت‌😔

عزیزم خیلی متاسف شدم😞😞😔😔. ان شالله خدا خودش دلتو آروم کنه و عوضشو بهت بده

منم یه مامان شهریوری بودم ولی کوچولوم تنهام گذاشت‌😔

ای جانم انشالله زود دامنت سبز بشه عزیزم

فقط یه جوری تنظیم کن ماه های آخرت تابستون نیوفته چون واقعاااااا گرررررمه

تیکر 1000 روزگی شازده 👑
منم شهریور زایمان میکنم انشالله سزارینم شما طبیعی هستی یا سزارین؟ من فقط دو دست لباس و پتو گذاشتم ...

من سز هستم. لوازم بهداشتی چی میخوای بذاری؟

2706