2726
عنوان

تیکه های داغ ازماادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 901 بازدید | 43 پست
دقيقا اين كلماتو بكار برد يا خودت ترجمش كردي به اين؟

دقیقا همین کلمه ها رو گفت کلا مکالمه هاش سه چهار دقیقه بیشتر طول نمیکشه از قبل تیکه ها رو اماده میکنه بعد زنگ میزنه رگباری میگه

🌹خدایا، آدم های خوب سر راهم قرار بده🌹
ببخشید که اینو میگم اگر واقعا اونجوری که اون میگه نیستی چرااا گوه خوریش رو به خودت گرفتی؟؟؟ همه ...

اره واقعا

از خداشم باشه زندگی پسرشو دست تنها مث دسته گل درست کردم

🌹خدایا، آدم های خوب سر راهم قرار بده🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید که اینو میگم اگر واقعا اونجوری که اون میگه نیستی چرااا گوه خوریش رو به خودت گرفتی؟؟؟ همه ...

ای ول سردسته😂😂😂 شوهرم بهم گفت ی مدت بریم خونه مادرم زندگی کتیم گفتم اره حتما با اون خواهر عتیقت که طلاق گرفته اونجاس یادت نیس چقد دعوا بینمون مینداخت گفت اونی که زندگیتو بهم میزد دیگه رفته نیست حونه گرفت فققققط مادر پیرم اونجاس گفتم گفتم مادرت؟!!!!!پیرت؟!!!مادرت سردستشونه که 

گفتم تا عمر دارم نمیخوام یه ثانیه صدای  مادرتو بشنوم چه برسه ببینم متنفرم ازش

گفتمااا😮

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
2728
وای چرا این جمله رو یادم نیومد خیلی خوبه

اره اتفاقا میگفتی مادر شما سلیقت خوبه بیا شما بچین

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
دقیقا همین کلمه ها رو گفت کلا مکالمه هاش سه چهار دقیقه بیشتر طول نمیکشه از قبل تیکه ها رو اماده میکن ...

اي بابا چه بد🙁

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
با من لج افتاده چون زیاد باهاش رفت و امد نمیکنم بس که تیکه میندازه جرات ندارم برم خونش

اصلا نرو چه بهتر

تیکه هم انداخت تو هم بارش کن دفعه ی دیگه برا کارت بهت گفت بگو دلم بخواد میرم سر کار نخان نمیرم زن وظیفه نداره بره پول دربیاره 

چه پرویه به خدا از پروییش خندم گرفت😂

کاربری چهارم                          هفده سال پیش بین خرید گوشی لمسی که تازه مد شده بودو تختخواب من تخت خوابو انتخاب کردم چون دلم زندگی و عشق و دوست داشتن میخواست ،نه کامپیوترو دوست داشتم نه گوشی نه بلوتوث نه کلیپ نه عکس نه فیلم ، من مجازی رو نمیخواستم من واقعیتو با خوبیها دوست داشتم چون احساسی و واابسته بودم اما ده سال بعد بالاخره دوتایی با چه شوقی گوشی خریدیم، با اومدن تلگرام ، واتساپ و اینستاااااا تو  باخیانتات ذاته واقعیتو نشون دادی، حس کردم ، باور کردم بعد ازون سرو صدا ها و دعواهایه شدید  تحقیر شدم  خورد شدم، حس کردم بازی خوردم، بچه رو وسیله زجرکش کردن من کردی  به خاطر بچم باید شاد بودم و میخندیدم و زندگی میکردم دو سال طول کشید تا سرپا شدم  اما شما رو از توی خونه ی دلم و قلبم انداختم بیرون، گذشت تا امروز من زنی شدم مستقل محکم و قوی ،سخت بود اما تونستم ، همه ی برنامه هایه موبایلو یاد گرفتم اما درست ازش استفاده میکنم به شما بارها گفته ام برو همه ی پولها و اموال را هم  بردار فقط برو بزار یه صبح که بلند میشم شمارو نبینم و از ته دل دوباره بخندم مگر چند بار زندگی میکنم اما شما مرا رها نمیکنی باشه این نیز بگذرد، میدانم گوشیم راپنهانی برمیداری حرفایه دلم را میخوانی پس بخون شما جوونیه منو به لجن کشیدین قطعا اگر عمرمن به این دنیا باشد پیری شما را به لجن خواهم کشید ، اما بدون شاید هیچ کس به اندازه ی من از اومدن فضایه مجازی خوش حال نیست  زندگی را به کامم زهر مار کردی  اما بهتر ازین بود که تو پیری میفهمیدم بهم خیانت کردی و اتش میگرفتم و کاری از دستم بر نمیامد پس خدایا بازم شکرت الان حداقل احساسم بزرگ ترین سرمایه ام را خرجت نمی کنم ارزوی بوسیدن و دوست داشتنت را تا ابد به دلت خواهم گذاشت 💏 💑  خانومی که امضامو میخونی من راز دلمو فقط برا این نوشتم که گذشتم  یادم نره و از یه سوراخ ده بار گزیده نشم ،پس ممنون میشم که به خاطر امضام منو لایک نکنین و سوال نپرسین چون دوست ندارم هر روز برام یاداوری بشه🌹
بچه ها شاید بنظرتون مسخره بیاد ولی امروز تو گوشی شوهرم دیدم به مامانش گفته عشقم نمیدونم چرا ناراحت ش ...

عزیزم اونم مادرشه  حساس نشو اصلااااااا

خدایا رگ گردنمو بیخیال بغلم کن♡میشه یه صلوات بفرستی

عزیزم اگه واکنش نشون ندی این جملات تا ابد توی ذهنت می مونه، خیلی مودبانه و محترمانه به شوهرت بگو امشب زنگ بزنه بگه مامان زن  من که به قول شما دست و پا نداره شما که داری فردا از صبح تا شب بیا کار کن ببینم چقدر کارها پیش میره