2737
2734

و باااز هم جا داره خدارشكررر كنم كه داداش ندارم!!

يه همچين موجودي به مادرم يا خانوادم بي احترامي كنه با شناختي كه از خودم دارم بدترين كابوس زندگيشو براش ميساختم😕😕

خدارو شكررر

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
تو هم کاسه صبرت بالاخره لبریز میشه خواهر

خانواده شوهر من بد نیستن خوبیم باهم فقط چیزی میشه چند وقت قیافه میگیرن بهم ، هشت ماهه نامزدم دو بار ناراحتی پیش اومده یکیش ک صددرصد تقصیر خودم بود اون یکی هم دو طرف هر دو مقصر بودن، حالا بابت اینا هی قیافه گرفتن

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمیفهمم شوهراتون پشتتون هستن میگین بده پشتتون نیستن هم میگین بده  خیلی دوس دارم بدونم شما چ ...

من خودم به شدت روی احترام به مادر و پدر حساسم،خداشاهده همیشه هم به شوهرم میگفتم هرگز به مادرت بی احترامی نکن و دلشو نشکون‌ مادرشوهرم خیلی ماه بود فوت شده،من از مردایی که همه جوره فقط طرف زن هستن و اجازه هرجور بی احترامی به مادر رو به زنشون میدن خیلی بدم میادچه شوهر خودم باشه چه بقیه،یعنی چی که مرد اجازه بده زنش سر مادرش داد بزنه و هرجور بی احترامی بخواد بکنه اون مادره کلی زحمت کشیده خودمونم یه روز مادرشوهر میشیم،باید اعتدال رعایت بشه نه دل مادر بشکنه نه زن،هر مشکلی هم هست پسر خودش با مادرش حل کنه

هیچ کدومشونو تحویل نگیر مادرت هم به وقتش میفهمه عروس جای دخترو نمیگیره

باور کن یه سری از مادرا که تموم زندگیشون تو پسر خلاصه میشه وقتی هم میفهمن از پسر و عروس خیری بهشون نمیرسه بازم محل دخترشون نمیزارن، یعنی انگار کلا دخترشون رو از لیست بچه هاشون حذف کردن حالا پسره هم که محل مامانشون نمیدن دیگه فکر میکنن کلا بچه ای ندارن نه اینکه با دخترشون خوب بشن، تازه دارم دختری رو میگم که جونشو برا پدر مادرش میده 

2731
باور کن یه سری از مادرا که تموم زندگیشون تو پسر خلاصه میشه وقتی هم میفهمن از پسر و عروس خیری بهشون ن ...

میفهمم چی میگی مادر خودمم همینه در ظاهر خوبه ولی فقط پسرهاش خوبه که پسرش هم حسابی گذاشته تو کاسه ش بازهم ول ن کن پسر نیست

خلاصه امروز هم پیش داداشم خراب شدم،،، هم زن داداشم تا اونجایی که میتونست حرصم داد هم مامانم عین ...

کاملا درکت میکنم، خیلی سخته آدم ببینه برا مادرش با غریبه فرقی نداره اما سعی کن شرایطت رو بپذیری و کنار بیایی باهاش، اما اینکه بخوای مدام براش غصه بخوری فقط خودتو داغون میکنه، من حتی یه مدت زیاد گریه میکردن اما دیگه گفتم همینی که هست دیگه خودمو داغون کنم که مامانم دخترش براش با غریبه فرقی نداره!!! مامانم که دخترش براش خیلی غریبه هست و داره زندگیشو میکنه دیگه ما خودمان نباید به خودمون اینقدر فشار و استرس بدیم که چرا براشون ارزش نداریم یا چرا بقیه مادرا چقدر دختراشونو دوس دارن و ما اون عاطفه رو دریافت نمیکنیم، باید خیلی بیشتر به فکر خودمون باشیم و خیلی بیشتر مراقب باشیم سر این چیزا اینقدر خودمونو داغون نکنیم

من خودم به شدت روی احترام به مادر و پدر حساسم،خداشاهده همیشه هم به شوهرم میگفتم هرگز به مادرت بی احت ...

درسته میگید عزیزم این درصورتیه ک مادرشوهرم خوب باشه

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
درسته میگید عزیزم این درصورتیه ک مادرشوهرم خوب باشه

اره من مادرشوهرم که نور به قبرش بباره خیلی خوب بود،کمترین بی احترامی ازش ندیدم همیشه قربون صدقم میرفت،نمیدونم اگه یه مادرشوهر عفریته داشتم چیکار میکردم😂ولی از بی احترامی پسر و عروس به مادرشوهر خیلی بدم میاد

2738

من زن داداشم به مامانم بی احترامی کرد چنان ادبش کردم تا عمر داره یادش میمونه. مامانم هم زنگ زد دعوام کرد اما من اجازه چنین غلطی را به کسی نمیدم. مامانم وظیفش بود به خاطری که داداشم ناراحت نشه زنگ بزنه. ببخشیدا ادم خیلی بی غیرت باید باشه تا کسی جرات کنه به مادرش چیزی بگه