2726

هر وقت میبینم یه نوزاد گریه میکنه گریم میگیره دسته خودم نیست دلم میسوزه ۳۶ هفتمه نی نیه خودم به دنیا بیاد گریه کنه گریم میگیره همه بهم میخندن ابروم میره چی کار کنم؟؟؟؟؟ کسی مثل من هست؟ 

پسرم دنیامه❤

برات عادی میشه

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من نمیتونم تحمل کنم نوزادگریه کنه خیلی دلم میسوزه براش.ولی گریه نمیکنم.

عزیزان یه صلوات بفرستیدیه خونه بهتر بخریم انشاالله.لایک کنید منم بفرستم براتون انشالله حاجت روا شید.الهم صلی علی محمد وال محمد🥰🥰
ان شالله به سلامتی بغلش کنی

ممنون عزیزم با دله پاکت واین دعا کن. منم یکی گریه میکنه گریم میگیره مخصوصا نوزادا حس میکنم درد دارن نمیتونن بگن گریم میگیره، گریمم میگیره دیکه به این راحتیا قطع نمیشه حالا اگر بقیه ببینن کلی بهم میخندن.

پسرم دنیامه❤

منم همین بودم. عادی میشه برات. چون گریه ایی که براساس نیازی باشه که نیازشو برطرف میکنی و ساکت میشه. گریه های بی دلیل و بهانه گیریش مثه مثلا زمان دندون دراوردنش رو هم باید باهاش کنار بیای. 

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush

منم همینطورم اصلا ظرفیت گریه بچه رو ندارم تازه خیلیم هول میشم ،ولی خب قرار نیس همه مثه هم باشن که یکی دل نازکه یکیم بچه خودشو بکشه ام هیچیش نیس.بعد اینکه مادر بشی فک کنم خدا اون استقامت رو بهت میده نگران نباش

من نمیتونم تحمل کنم نوزادگریه کنه خیلی دلم میسوزه براش.ولی گریه نمیکنم.

با صدای بلند که میزنن زیر گریه حس میکنم درد دارن گریم میگیره موندم در مقابل گریه ی بچم چطوری جلوی خودمو بگیرم الان تو اینستاگرام یه نوزاد گریه میکرد گریم گرفت

پسرم دنیامه❤

من هفته ۳۴ هستم همین حس رو دارم و فکر میکنم شب تا صب باید کشیش رو بدم حتی وقتی خوابه میترسم دور از جون چیزی بشه

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
با صدای بلند که میزنن زیر گریه حس میکنم درد دارن گریم میگیره موندم در مقابل گریه ی بچم چطوری جلوی خو ...

دخترعمم هرموقع بچش گریه کنه خودشم گریه میکنه.

عزیزان یه صلوات بفرستیدیه خونه بهتر بخریم انشاالله.لایک کنید منم بفرستم براتون انشالله حاجت روا شید.الهم صلی علی محمد وال محمد🥰🥰
2706