2733
2739

دوست مدرسه ام بود از همون اول باهوش و شاگرد اول بود ! تو راهنمایی که بودیم سر کلاسا همه ی سوالا رو کلی زودتر از بقیه جواب میداد و حافظه ی خیلی خارق العاده ای داشت! یعنی من از راهنمایی فهمیدم این ی چیزی میشه! خلاصه کنکور داد و رتبه ی ۸۵ شد و زد پزشکی دانشگاه تهران! بعد از  اون هشت سالم تخصص قبول شد زنان! کلا تا الان زندگی نکرده بنده خدا یا درس خونده یا خدمت کرده به مریضا! دو سال پزشک عمومی بود رفت طرح دور از خانوادش! دو سالم برای طرح تخصصش رفت! بهش میگفتم بچه چرا نمیاری میگفت من کی شوهرمو میبینم آخه😞 کرونا هم گرفت بنده خدا اما خوب شد خداروشکر حالا اگه عارضه ی ماندگاری براش نذاره

میخوام بگم ی سری آدما از زندگیشون خانوادشون جونشون گذشتن که به جایی که میبینیم رسیدن انقدر راحت قضاوت نکنیم

PMS: سندروم قبل از قاعدگی یک هفته قبل پریود شروع میشه تا سه روز اول پریود گاهی طول میکشه آدم پرخاشگر تحریک پذیر عصبی بی حوصله میشه یک سری علایم جسمی هم میده که خیلی مهم نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه خوب نیستن دوستتم حتما راضیه از زندگیش همه میدونن پول دراوردن چقدر شیرینه والا منم بجاش بودم شبانه روز کار میکردم😂

عقدکردم💙برای اینکه بعد عروسیمون تو ارامش زندگی کنیم و عاقبت بخیر بشیم یه صلوات بفرستین سختی زیاد کشیدم انشالله به حاجت دلتون برسین🌸
2728

نمیخواد دلت براش بسوزه اون بهترین زندگی رو داره و یه خانم موفقه 

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2738

دلت نسوزه. انتخابش بوده و مطمئن باش بهش افتخار میکنه. 

من‌تخصص ندارم و با گریه طرح رفتم ولی لذت شاد کردن مردم قابل وصف نیست

بقدری از درون‌پر میشی و به خودت افتخار میکنی که خسته نمیشی ااحترام صادقانه بزرگ و کوچک رضایت درونی ایجاد میکنه. و طول تحصیل دانشگاه هم لذت بخشه .

دلت برای خیل عظیمی بسوزه که حسرت موقعیت دوستتو میخورن 

دلت برای عمر تباه آدمهایی بسوزه که نقش اجتماعی و فردی ندارن 

چرا دلت بسوزه

به معنای واقعی زندگی کرده چون از وقتش استفاده کرده.

چرا میگید زندگی نکرده؟ مفهوم زندگی از نظر شما چیه؟

مرا از رنج های عاشقی بیهوده ترساندی، فقط سربسته می گویم،   طبیب ازخون نمیترسد.

چرا دلت می سوزه براش  

اونم حتما دلش برای بقیه می سوزه که شغلی ندارند موقعیت اجتماعی ندارند واسه پول ارایشگاه باید دستشون جلو شوهرشون دراز کنند و تنها موفقیتشون بچه اوردن 

والا 

از همه زندگیش استفاده کرده هم درس خونده هم جایگاه اجتماعی داره هم شوهر خوب کرده هم پولدار دیگه چی می خواد

وای  چه زندگی با برکت و سودمندی...

خوش بحالش، کاش منم‌ میتونستم بقیه زندگیم رو خیلی مفید تر از الان بگذرونم ...

راست میگی ۵ سال دیگه که پولدار و موفق شد، ملت میگن نگاه کن ، دکترا پول مفت بدست میارن

نه بچه ها دلسوزی داره چون مثلا انقد پزشک با سوادی باشی و متونی وقتی بابات مریض میشه درمانش کنی چون طرحی و ی شهر دور افتاده ای!  یا نتونی حامله بشی چون سنت بالا رفته و اون موقعی که میتونستی شرایطشو نداشتی!  خودش اینارو بهم گفته لابد ناراحته دیگه

PMS: سندروم قبل از قاعدگی یک هفته قبل پریود شروع میشه تا سه روز اول پریود گاهی طول میکشه آدم پرخاشگر تحریک پذیر عصبی بی حوصله میشه یک سری علایم جسمی هم میده که خیلی مهم نیست 
2706