2733
2734

نه معلما بلکه دانش آموزام سرشون دعوا میکردن بعضیاشون ظاهر خوب هم نداشتن حتی درسشونم خوب نبود راز موفقیتشون چی بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جلو خلو جواب میدادن سر کلاس تقلب میرسوندن شایدهم مهره مار داشتن یا مظلوم بودن جلو معلم

چ سوالایی میپرسی اخ

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰
2738

من بعضی معلمام واقعا دوسم داشتن 

ی سریام همش بم گیر میدادن و رو مخشون بودم😂

نمیدونم

تازه کلیم خنگول بازی در میاوردم 😂😂😂معلوم نیست از چیم خوششون میومد😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

من تو راهنمایی حتی مدیرمون یادمه شلوارم خاکی بود یه بار قشنگ اومد خم شد تکوندش انقد شرمنده شدم😐😂

ولی برعکس دبیرستان از حیاط رد میشدم اسممو مینوشت از انضیاطم کم کنه

تو مدرسه ما یکی بود اسمش شقایق بود مادرش معلم بود 

خشگلم نبود یادمه کک و مک داشت چهرشم بد نبود

ی دسته از بچه ها تو حیاط دورش حلقه زده بودن هی میگفنن شقایق شقایق و دست میزدن

دختره خییییلی اعتماد ب نفس داشت ب شدتتت

من اروم بودم خیلی و شاگرد اول بودم اصلا هم زبون باز نبودم ولی از دبستان تا دانشگاه مورد توجه معلم ها و استاد ها بودم در حد زیاد😊😊

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...
2706