2726

نه معلما بلکه دانش آموزام سرشون دعوا میکردن بعضیاشون ظاهر خوب هم نداشتن حتی درسشونم خوب نبود راز موفقیتشون چی بود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

جلو خلو جواب میدادن سر کلاس تقلب میرسوندن شایدهم مهره مار داشتن یا مظلوم بودن جلو معلم

چ سوالایی میپرسی اخ

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰

من بعضی معلمام واقعا دوسم داشتن 

ی سریام همش بم گیر میدادن و رو مخشون بودم😂

نمیدونم

تازه کلیم خنگول بازی در میاوردم 😂😂😂معلوم نیست از چیم خوششون میومد😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

من تو راهنمایی حتی مدیرمون یادمه شلوارم خاکی بود یه بار قشنگ اومد خم شد تکوندش انقد شرمنده شدم😐😂

ولی برعکس دبیرستان از حیاط رد میشدم اسممو مینوشت از انضیاطم کم کنه

تو مدرسه ما یکی بود اسمش شقایق بود مادرش معلم بود 

خشگلم نبود یادمه کک و مک داشت چهرشم بد نبود

ی دسته از بچه ها تو حیاط دورش حلقه زده بودن هی میگفنن شقایق شقایق و دست میزدن

دختره خییییلی اعتماد ب نفس داشت ب شدتتت

من اروم بودم خیلی و شاگرد اول بودم اصلا هم زبون باز نبودم ولی از دبستان تا دانشگاه مورد توجه معلم ها و استاد ها بودم در حد زیاد😊😊

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...
2706