2737
2739
عنوان

هدیه تولد

101 بازدید | 12 پست

سلام بنظرتون برای نامزدم کادو چی بخرم؟ چقد برای پسرا کادو خریدن سخته😭😭

اگه جوابتو نمیدم بخاطر اینه که وقتم با ارزش تر از اینه که با آدمایی که بهره هوشی اندک دارن سر و کله بزنم😒 یه وقت فک نکنی ندیدم پیامتو☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من امسال بعد ۷ سال دگه به  فک کردن ک چی بخرم خسته شدم میخوام پول بدم😂

عزیزم کادوت هر چقدرم تکراری باشه باز بهتر از پوله.البته این نظر منه.چون مازنا پولو پس انداز میکنیم،ولی مردا میزارن جیبشون معلوم نمیشه برای چی خرجش کردن.اما کادو یچیزیه که همیشه میمونه.

برای منونینیم یه صلوات میفرستی❤از زایمان میترسم لطفا دعام کنین،
من چون ماشین بازه یا وسایل ماشین میخرم مثلا واکس و پولیش و اینا  یا لباس  یا چیزایه انتی ...

ینی چی وسایل ماشین؟ دقیق تر بگو لطفا من خنگم. مال منم ماشین بازه. چی بخرم؟

😍 انشالله😍انشالله😍انشالله😍 00/11/22 تاریخ بهم رسیدن مونه
من امسال بعد ۷ سال دگه به  فک کردن ک چی بخرم خسته شدم میخوام پول بدم😂

پول یه جوریه اخه ... ناراحت میشه بابا😐اون برای من ساعت گرفته ... من میخواستم براش کیف پول چرم بخرم با اسم خودش ولی نامزد دوستش به تازگی جلوی ما این حرکتو زده دیگه ضایس😂

اگه جوابتو نمیدم بخاطر اینه که وقتم با ارزش تر از اینه که با آدمایی که بهره هوشی اندک دارن سر و کله بزنم😒 یه وقت فک نکنی ندیدم پیامتو☺️
2738

واکس ماشین سوناکس پولیش سوناکس اینا میدونم دوس پسرم راضیه میگم 😂 اگه از مارکا هم سر در نمیاری میخای تا از دوس پسرم بپرسم بازم 

تو دیجی کالا هستن 

اگه میشه برای ارامش من و مادرم یه صلوات بفرستید 🌹❤

خیلی خوبی😅

واکس ماشین سوناکس پولیش سوناکس اینا میدونم دوس پسرم راضیه میگم 😂 اگه از مارکا هم سر در نمیاری میخای ...

سوناکس چیست؟😐😐😐

😍 انشالله😍انشالله😍انشالله😍 00/11/22 تاریخ بهم رسیدن مونه