2733
2734
عنوان

دوستان یک سوال یک خواستگار دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 41 پست
راستی یادم رفت بگم روی هر چیزیم ایراد میذارند من موندم چرا اومدند خواستگاری من 

این نظرپرسیدن نداره که خواهر من معلومه که باید ردش کنی دوروز دیگه میخان بکوبن تو سرت دور از جون که پسرمون رفت یکی و گرفت که جای مادرش بود تو سنی نداری ها اما در دهن مادر شوهرو نمیشه بست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر 22 ساله

دختر 30 سالههه😐😐

اونم همچین خانواده و شخصیتی؟ 

واقعا نشستی فکر میکنی به اون بچه؟   

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
2728
خب پس دیگه چه حسنی داره که داری به پیشنهادش فکر میکنی?

ولا هر چی فکر میکنم هیچ حسنی نداره ولی خواهرام میگند سال به سال کسی نمیاد خواستگاریت همینو بگیر شاید کسه دیگه نیومد😔😔

خدایا شکرررررت که بهترینارو برام رقم زدی😘😘
ولا هر چی فکر میکنم هیچ حسنی نداره ولی خواهرام میگند سال به سال کسی نمیاد خواستگاریت همینو بگیر شاید ...

میگند خیلیا با این شرایط ازدواج کردندو خوشبخت شدند

2738
ولا هر چی فکر میکنم هیچ حسنی نداره ولی خواهرام میگند سال به سال کسی نمیاد خواستگاریت همینو بگیر شاید ...

این چه فکریه آخه انداختن تو سرت😑نه عزیزم اصلا اینطوری نیس, ۸ سال اختلاف سنی خییلی زیاده, یه عمر خودتو بدبخت کنی به چه قیمتی? همین دیگران که الان چنین راهکاری بهت میدن, فردا خدای نکرده اگه تو زندگیت به مشکل بخوری بهت میگن به ما مربوط نیست.

رو اعتماد به نفست کار کن, ازدواج بزرگترین دستاورد هر کسی نیس, هر چند که الان اصلا هم دیر نشده و قطعا موقعیت های بهتری خواهی داشت

بیشتر فکر کن

عزیزم من معلمم امسال دوتا مورد داشتم یکی ۸ سال

یکی ۱۱ سال خانم از آقا بزرگتر بود

بعد قیافه آقا از خانم بهتر ولی خب عشق به نظرم اگر واقعی باشه کاری به سن نداره

مهم اینه که این آقا تو تصمیمش جدی باشه نه اینکه بخواد دو روز دیگه سن شما رو وسیله ایی برای سرکوفت زدن شما قرار بده

خیییییلی مهمه این آقا چقدر سن براش مهم نباشه اگه نبود.

دیگه مثل یه خواستگار عادی درمورد شرایطش فکر کن

عزیزم من معلمم امسال دوتا مورد داشتم یکی ۸ سال یکی ۱۱ سال خانم از آقا بزرگتر بود بعد قیافه آقا از ...

با خانوادش چکار کنم خیلی خیلی آدمای تیکه پرونی هستند من کلا یک وحشت افتاده به جونم کلا خانوادگی تیکه میپرونندمن خودم بخدا از نظر اخلاق خیلی دختر خوبیم تو یک نفر شاید از اقوام شاید نتونی پیدا کنی که ازم ناراحتی دیده باشه به قول خودشون بهم میگند دختر نمونه فامیل میترسم نتونم داوم بیارم

با خانوادش چکار کنم خیلی خیلی آدمای تیکه پرونی هستند من کلا یک وحشت افتاده به جونم کلا خانوادگی تیکه ...

نه عزیزم اول از همه باید تمام شرایطش رو پسندت باشه بعد میتونی از سنش چشم پوشی کنی

عزیزم صبرکن انشالله یه بخت بهتر برات میاد

کدوم شهری

نه عزیزم اول از همه باید تمام شرایطش رو پسندت باشه بعد میتونی از سنش چشم پوشی کنی عزیزم صبرکن انشال ...

گلستان ولی ماه میاد سال میاد کسی منو نمیبینه میترسم تا آخر عمر تنها بمونم 

2706