2726
عنوان

من هرچی درست میکنم بدمزه س

203 بازدید | 11 پست

لوبیا پلو درست کردم لوبیاشو قبلش ابپز کردم بعد با پیازداغ تفتش دادم ولی درنهایت ک اماده شد مزه زهم میداد لوبیاش یجوری بود. ابگوشت درست کردم کم رنگ شد. قرمه سبزی پختم یهجوری بوود

یک هفته س عروسی کردم 

چن وقت طول کشبد تا شما کامل اشپزی یاد گرفتبد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه هفته ای همینارم پختی عالیه👌

ادویه جات استفاده کن

یواش یواش راه میفتی

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ازونایی هستی ک خونه بابات دست ب سیاه سفید نمیزدی

من کاری نمیکردم خونه بابام فقط موقع اشپزی میرفتم پیش مامانم و ابجیام مو ب مو ازشون میپرسیدم و نگاه میکردم بعد اومدم خونه خودم هنرامو رو کردم 😁😁😁

میشه برا شادی روح باباجونم صلوات بفرستین 😔😔😔دوستای گلم برای رسیدن ب حاجات دلم ی صلوات مهمونم میکنین 

هر غذایی قلق داره

رب رو قبل ریختن تو ابگوشت یه کم با روغن کم سرخ کن .

سبزی ی قرمه سبزی باید با دمای کم  و کاملا سرخ بشه .

لوبیا تم لازم نیست با پیاز تفت بدی پیاز و با گوشت چرخ کرده تفت بده بعد هویج و لوبیایی که قبلا بخار پز شده رو به همراه ادویه کاری و فلفل سیاه و کمی داریچیناگه دوست داشتی زعفران  براز رو گوشت و درشو ببند تا کامل بپزه

میدونی جهنم چیه؟میگن موقع مرگ چیزی که هستی چیزی که میتونستی باشی رو ملاقات میکنه.   و هیچ چیز جهنمی تر از اون لحظه نیست!...🌋