2737
2734
عنوان

دررین برگشت🥺♥️

| مشاهده متن کامل بحث + 1568 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یوهوووووووو  ممممممبببااااااااارررررررررککککککهههههههههه🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

ایشالله به پای هم مامان بزرگ بابا بزرگ شین😁عکس نوه هاتونو بزارین بگیم تو سلیقمون نیست😅😂😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2728
سرم انقد درد میکنه تو سن 18 سالگی هر شب گریه میکنم 🖤

چراعزیز؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

به امید روزی که منم پست عقد بذارم اونم با عشق لپوی خودم

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙
2738
عزیزم اتفاقا همین الان به یادت بودم  ایشالا که خوشبخت بشی😍😍😍😍 منو که یادت نرفت؟🥺

ن دورت بگردم رو کاغذ نوشته بودم اتفاقا اسم شما رو خودم خوندم♥️

Nobodydied a virgin life Fuc*ked everyone  
دلم گرفته عزیزم 

عادی آهنگ شادبزارگوش کن

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
دررین هسدم😂مرسی♥️

چند سالته گلم؟

یوهوووووووو  ممممممبببااااااااارررررررررککککککهههههههههه🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉 ایش ...

قربونت برم من😂😂♥️انقدررر گریه کلدم ک نگو لیست دستم و لباسم خیس بود🥺همه فهمیدن

Nobodydied a virgin life Fuc*ked everyone  
2706