2733
2734
عنوان

خسته شدم واقعا دیگ خستم 🖤+عکس

220 بازدید | 9 پست

۱۵ روزه ن زنگ زد ن پیام داده خیلی همو دوس داشتیم ۲ سال با هم بودیم 

نمیدونم رابطرو تموم کرده یا ن دیگ خسته شدم از بلاتکلیفی 

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما فک میکنید تموم شده یا بر میگرده؟ دیگ بد این من گفتم باشه و بدش هیچ پیامی تا انروز ک روزه ۱۵ هومه ...

ن مردا همینن گاهی میکشن کنار تنها باشن. بزار تنها باشه خودش بیاد سمتت

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
شما فک میکنید تموم شده یا بر میگرده؟ دیگ بد این من گفتم باشه و بدش هیچ پیامی تا انروز ک روزه ۱۵ هومه ...

مطمین باش سرش جای دیگه گرمه ادم ماهیتابه اشپزخونه رو هم که بذاره کنار دلش یه لحظه براش تنگ میشه چه برسه دوست 😂

2738
خب بهش پیام بده ببین چی میگه..

نه خودش گفت یه مدت دور باشیم منم گفتم باشه پیام نمیدم منتطر پیام خودت می مونم اگ بخواد خودش میاد بیشتر از این نمیتونم التماس کنم😔

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم )