2703
2553

از شوهرت جدا نشو

تو که میگی شوهرتو دوس نداری ونمیخوایش اونم که اصلا خونه نیست 

همینجوریشم انگار طلاق گرفتی دیگه تنهایی برا خودت

ولی رسمی جدا نشو با این وضعیتی که گفتی فکر کنم جداشی هم خودت و هم بچت بیچاره میشین اینقد که رو اعصابتون راه میرن و اذیت میکنن

بمون سرخونه و زندگیت الانم با طلاق فرقی نداره بزار اسم شوهرت تو شناسنامت باشه و اجازه دخالت به کسی نده

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
از شوهرت جدا نشو تو که میگی شوهرتو دوس نداری ونمیخوایش اونم که اصلا خونه نیست  همینجوریشم انگ ...

تا چند سال اینجوری بمونم 

بعدکارشوهرنم همیشگی نیس یکی دوماه دیگخ میاد خونه

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂
2714

اشتباهات همينه ديگه

توكه هنوز طلاق نگرفتي راجع به بعدش با مادرت كه حساسه صحبت نكن.بگو باشه ميام خونتون ولي ازقبل يجارو اجاره كن و كارهاتو بكن كه بعد طلاق مستقيم بري خونه خودت.بگو بچه ام شيطونه نميتونم خونتون باشم.و يكمي هم ازشون دور باش كه نخوان هرشب بيان پيشت

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

اگه دلیلت فقط کار شوهرته اشتباهه اما اگه دلایل دیگه ای داری مثل من نزار برات تصمیم بگیرن 

منو به زور عروس کردن بعد به زور انقدر نگهم داشتن که حامله شدم باز خواستم طلاق بگیرم نذاشتن اینقدر نذاشتن که خدا زد تو سرم با قرص اورژانسی باز بچه دار شدم الانم که فهمیدن شوهرم چه ادمیه دیگه راهی ندارم 

نه نگو این حرفارو ب جای این حرفا جوری که دوست داری زندگی کن ،مادرها گاهی خودخواه میشن اما ما باید بد ...

اخه چحوری

مطمینم شب زنگ میزنه باز گریه زاری میکنه ک یابرم خونشون یا یکیشون بیان کنارم

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂
2706